arrow
profile_image
Plumploris
od 26. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím, sháním se po červenohnědých očních stínech, nemáte momentálně tip na značku a/nebo kamenný obchod,drogerii apod....? Naposledy jsem něco podobného viděla v Rossmannovi v nějaké Twilight edici Z netu kupovat nechci, přála bych si trefit odstín, pro představu jako na obrázku paletky Sleek druhé zleva nahoře. Ve skutečnosti barva stínů neodpovídá. Nechci vyloženě červené stíny, potřebuji takové hnědé, aby tam ta červená byla znát

sunset.jpg

jj mám ty od twilight od essence do dnes..jsou úžasné (teda pokud to byla ta edice....) kolečko takové větší s krásnou bordó .. Ale ted jsem byla nedávno v tetě drogerii a jak tam mají takovou levnou značku kosmetiky byly tam kolečka stínů za 40,- a byla tam taková červenohnědá zrovna ten odstín co hledáš..ovšem zkoušela jsem pigmentaci a nic moc..musíš vyzkoušet sama... Nebo takový odstín jsem viděla od Catrice (tesco) ty už jsou lepší na kvalitu.. no a pak už je najdeš určitě v mac a bobbi brown ale ty ceny už jsou fakt trapně vysoké..

arrow
profile_image
Plumploris
od 26. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na calipsso:
Jojo, od Essence, já k.ava, měla jsem je koupit
no každopádně děkuju, určitě zkouknu Catrice

Není zač, ještě mě napadly color tattoo od maybeline v té skleněné doze..mají krásný odstín přímo takové skoro.Kukni

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené