arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte holky,chtěla bych se zeptat,předloni jsem byla s přítelem v Řecku,na Rhodosu.Půjčila jsem skútr a celý pobyt jsme si cestovaly samy kam se nám zlíbilo.Letos bych ráda na jiný ostrov Řecka,jen nevím,jestli tam bude opět možnost jezdit na skútru.Úplně mě to nadchlo a nechci skončit u půjčení auta,není to ono.Můžete mě prosím poradit?

arrow
profile_image
Gabriellla
od 13. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: Já bych řekla že skútr se dá půjčit všude. Každý auto nechce, tak by se jim to nevyplatilo. Jinak na projíždění je prý nádherná lefkáda. Taky jsem byla na Rhodosu, ale stačil nám autobus ono taky na 8 dní je to strašně málo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Gabriellla: Díky za reakci,já právě nechci extra velký ostov,aby mě pak neštvalo,že jsem ho nestihla projet.Rhodos jsem stihla celý za 8 dní projet.Uvažovala jsem o Zakynthosu,ale ten je větší,tak nevím co hledat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Gabriellla: Na Lefkádu kouknu,díky.

arrow
profile_image
Gabriellla
od 13. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: No nevim jak je ta Lefkáda velká, ale je tam prej krásná příroda. Tak přítel nechtěl řídit, má toho dost tady ale i tak autobusem a lodí jsme se dostali všude. Jo to věřim dá se, mi jsme toho taky stihli plno, ale vůbec jsme si neodpočnuli.

arrow
profile_image
Gabriellla
od 13. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak tak koukám tak Rhodos je ale větší než Zakynthos http://recke-ostrovy.rovnou.cz/

Ahojky taky můžu doporučit Lefkadu a ještě se mi strašně moc líbilo na Thassosu (byla jsem tam už 3x), ten je sice celkem maličký, ale je tam toho hodně k vidění a má kouzelnou atmosféru.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Gabriellla: Jéé,díky jsi zlatá.Jak tak koukám,tak hodně ostrovů je menších jak Rhodos.S tou mapkou jsi mě hodně pomohla.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na simcasarmik2: Asi nebudu zachvílu vědět,který ostrov.Jde mě o to,po snídani sednout na skútr a vrátit se až na večeři,a stačí mě týden.Tak ty dva ostrovy jsou ideál.Děkuju.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ten Thassos je hodně na severu,nevíte jestli tam hodně neprší?Někdo se mě zmínil,že je tam deštivo,těžko říct.

arrow
profile_image
berus77
od 10. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79:
Byla jsem na Thasosu v pulce června a bylo tam super počasí. A skůtrem se projede za den úplně v pohodě. Thassos je na skutr ideální, všude přístupné pláže u cesty, takže si zastavíš, kde chceš, v červnu žádní lidi, takže se dá opalovat nahatí, pohoda...

my jsme měli pokaždé počasí krásné a ani jednou nám nepršelo není tam možná tak extra teplo jak v ostatních částech řecka, ale to jsem jenom uvítala

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak to jsu ráda,ještě vybrat hotel :~))

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky jsem byla na Thassosu a bydleli jsme v bungalovech Trypiti. Byl tam dost klid a kousek od pláže. Byla jsem na přelomu září a října a bylo tam hezky. Ale prý začátkem září tam docela pršelo, tak to chce asi dřív, tak ten červen, červenec. Ještě můžu doporučit Kos, malý ale krásný.

arrow
profile_image
l-u-c-y-e
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Skutr se dá nejspíše půjčit opravdu všude, často i s malých "letoviscích" Projezdili jsme Thassos, Corfu, Zakynthos... letos se chystáme na Lefkadu. I když tedy volíme místo skutra čtyřkolku, cítím se tak o něco bezpečněji Jinak na Thassosu jsem byla v druhé půlce srpna, ani jedna kapka Cestování je nenáročné, hlavní cesta vede stále podél pobřeží, vše se dá stihnout za jeden den )

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené