arrow
profile_image
červík
od 28. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky holky,
obracím se na Vás s velkou prosbou... Chtěla bych s přítelem jet na dovolenou v ČR a je to strašný problém... A to je ten sehnat nějakou útulnou a hezkou chatičku pro 2 osoby... Chceme být sami a plně si sebe užívat A tak se na Vás obracím, jestli by jste nikdo nevěděl o nějaké chatičce... Jelikož dneska jsem si třeba vybrala chaloupku fakt krásná, bylo tam uvedeno maximum 7 osob, když jsem tam zavolala, tak mi pani oznámila, že bych platila za ubytování jako kdyby nás tam bylo těch sedm....A chtěli bychom jet sami.. Moc mě potěší každá Vaše odpověd... Moc moc moc děkuji a přeji hezký sluníčkový den

arrow
profile_image
Vladushka
od 18. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, máme to stejně, já chtěla jet s kamarádkou..a najít takovou chatičku je nemožné... opravdu jsem prohledala kde co, a nic... pokud bys něco objevila, tak se tu o to na omlázku poděl, zajímalo by mě to....já jsem to vzdala, kdybych někam ještě chtěla jet...tak asi do nějaké menší, třeba jen pro čtyři lidi a za přijatelnou cenu...

chomutov - kamencové jezero a vůbec nejlepší si pronajmout chatičku přímo od nějakého soukromníka (chaty a chalupy do vyhledávače), takhle jezdíváme my

arrow
profile_image
lama
od 17. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

V Náchodě je kemp, mají tam chatky pro dva...nebo taky v Pavlově, na zemědělské ubytovně - taky místnost pro dva...

arrow
profile_image
červík
od 28. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky ¨holky moc děkuji za Vaše odpovědi, my jsme právě nechtěli kemp ale opravdu samotnou chatičku ale je to fakt strašný problém... Je to hodně velká škoda, musím do konce týdne něco najít.... Se z toho zblázním asi... Prosím ty nahoře aby jsme něco našli...

arrow
profile_image
lama
od 17. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

červík
myslím, že samostatnou chatu někde mimo veškeré civilizace asi neseženeš...ta by byla moc drahá...

Cituji lama: myslím, že samostatnou chatu někde mimo veškeré civilizace asi neseženeš...ta by byla moc drahá

ale to ne, my jsme takhle brali chatičky pro dva, malinkatou, pěkně zařízenou a bylo to třeba na kraji lesa, a drahé to rozhodně nebylo, ne víc, než na kolik by nás přišel třeba hotel...

arrow
profile_image
červík
od 28. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lucinkaf: ale to ne, my jsme takhle brali chatičky pro dva, malinkatou, pěkně zařízenou a bylo to třeba na kraji lesa, a drahé to rozhodně nebylo, ne víc, než na kolik by nás přišel třeba hotel...

Ahojky a kde to bylo? Jestli se můžu zeptat?? Děkuji

jezdíváme takhle častěji, ale třeba strašně moc se nám líbilo v Českém Švýcarsku, nikdy nemáme problém s chatkou...Stačí juknout na nabídky Chaty a chalupy, serverů je spoustu

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

červík
Já mám chatu u řeky Jihlavy, klidně ti ji půjčím, nejezdím tam. Je to 25 km od Brna, u lesa, zaplatíš jenom energii. Takže pokud máš zájem, napiš, chata je pěkná velká, dřevěná.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené