Dobrý večer všem,
již dlouhou dobu se potýkám s problémem velkých prsou. Mám velikost 80-F. Žádné drobečky!! Hledala jsem spoustu informací o tomto zákroku, přečetla jsem spousty recenzí a diskusí. Jsem rozhodnutá, že na operaci jdu. Byla jsem na konzultaci u pana doktora Giebela z kliniky Emotions v Karlových Varech. Chtěla jsem vědět všechny možné informace a hlavně cenu a také zda se to dá proplatit přes pojišťovnu. Pan doktor mi řekl, že přes pojišťovnu mi to nedoporučuje, protože pak s výsledkem nemusím být spojojená. Pokud je to přes pojišťovnu, tak to mám ze zdravotních důvodů a tím pádem se nehledí na to, jestli to má být hezké a lékaři to "odfláknou". Také mi řekl, že u nás se to dělá pouze v Plzni a v Praze(což mě zarazilo). pan doktor byl jinak velice ,milý, ochotný a tak jsem si u něj objednala termín. Mám jít na operaci 16.ledna 2009. Ale po přečtení několika článků tady, jsem teď na vážkách. Operace by mě stála 37 000,-, což není málo!! Chtěla bych to zkusit přes pojišťovnu...ale můžu to teď ještě odříct? A zajímala by mě ta klinika v Hradci?? má s tím někdo zkušenosti? nemohla bych se s někým o tom pobavit třeba přes ICQ nebo přes mejla?? bojím se jizev! Ani mi nenabídl možnost jedné jizvy(prý se to u takhle velkých prsou nedělá). Je tu někdo, kdo to má přes pojišťovnu?? jste spokojení??

mám fakt dilema, vůbec nevím, jestli to mám zrušit tu operaci - přeci jen 37 000,- je hodně peněz... Prosím poraďte.

Ajjenka
Chtěla bych to zkusit přes pojišťovnu...ale můžu to teď ještě odříct? A zajímala by mě ta klinika v Hradci?? má s tím někdo zkušenosti? nemohla bych se s někým o tom pobavit třeba přes ICQ nebo přes mejla?? bojím se jizev! Ani mi nenabídl možnost jedné jizvy(prý se to u takhle velkých prsou nedělá). Je tu někdo, kdo to má přes pojišťovnu?? jste spokojení
ahoj zkus napsat na mamaplastiku tady-diskuze o modelaci prsou..na posledních stranách je tam uživatelka Katys-má naprosto nádherný prsa přešité jen jizvou dolů z velmi,ale velmi velkých prsou.
To že se při operaci na pojišťovnu nehledí na estetiku je naprostá blbost..jen z tebe chtěl vytáhnout peníze.
Já sama jsem byla v Sanusu v Kradci a co vím,tam tam se tyto zákroky na pojišťovnu dělají a nejsou nijak "nehezké"

koukni sem na mamaplastiku a počti si.Je tam hodně holke co byly v Hk

https://www.omlazeni.cz/modelace-povislych-prsou-9- 287-304.html

Ahojky, mám prsa 80 F, a uvažuji, že bych šla na zmenšení prsou a zkusila to přes pojišťovnu, prosím napište mi jaká musí být splněna kriteria abych to uplatnila, a pokud jste šla tak jak jste s tím byla spokojená.

babule
tak já už to mám za sebou a mám to přes pojišťovnuZaplatila jsem si jen podprsenku a ubytování v nemocnici. Jediné, co jsem potřebovala bylo doporučení od ortopeda, že mě bolí záda a tak a potom vyšetření na mammologii. S těmahle papírama jsem jela v pátek do Hradce Králové- Sanusu, kam se nemusíš na konzultaci objednávat a domluvila jsem si termín. Doktor mi sám napsal doporučení a shrnutí a poslal to na pojišťovnu sám a já jsem si jen měsíc po tom zavolala do Sanusu a oni mi potvrdili, že to pojišťovna uznala. Tka to zkus také tam, je to tam super, jsem fakt spokojená... a je tu hodně holek, které to mají udělané v Hradci a jsou spokojené. Já jsem byla u pana doktora Klouda a mám vertikální jizvu. Jsem 6 dní po operaci.

Jinak,aby ti to proplatila pojišťovna, tak ti musí ortoped napsat, že máš z toho zdravotní problémy... a pak ti už je ten doktor, který tě operuje změří délku od klíční kosti k bradavce a podle toho se to také posuzuje. POkud je máš velká a povislá, tak si myslím, že s tím nebudeš mít problém. Tam to proplatí skoro každému To mi řekl doktor že teď je pojišťovna velmi vstřícná...

Ajjenka
Ahoj, ten doktor ve Varech, co ti řekl, to je teda síla. Já se ptala v Plzní dr. Kydlíčka a on mi přímo nabídl (ptala jsem se na zmenšení prsou u kamarádky, která ještě nemá dítě) že to může udělat přes pojišťovnu, pokud dokáže gigantomastonomii ( nevím, jestli jsem to napsala správně ) a to je pokud jí odebere 80 ml a více žlázy (snad jsem to dobře pochopila, jak to říkal) , ale nikdy by neřekl, že to přes pojištovnu nebude hezké, protože tam se kouká na zdraví. Myslím, že na to by neměl ani pomyslet žádný lékař už jen z lékařské etiky. Představ si, že by ti sice zmenšili prsa, ale způsobili celoživotní újmu na psychice, tím, že budou ošklivé. A jak jsi spokojená?

Ajjenka
teď jsem teprve koukla na tvé fotky, Kydlíček taky dělá tak dlouhé ty podprsní jizvy, ale říká, že psrsa mají hezčí tvar a hlavně ta svislá jizva se pak lépe hojí a není tak výrazná. Taky mě udivilo, že je ta jizva skoro půlkruh pod prsem a bojím se ( ještě jsem nebyla na opce) že třeba bude vidět v dekoltu, ale snad ne. Viděla jsem zahojená prsa s takovýma jizvama a krásný

arrow
Neprodává v Bazaru

Mikyska
Ahoj. Pokud vím, tak pojišťovna hradí zákrok když je odstraněno více jak 500ml hmotnosti žlázy. To jestli byl zákrok provedený tzv. na pojišťovnu nemá s kvalitou operace vůbec nic společného. Jsem přesvědčená že každý kvalitní chirurg se snaží odvést co nejlepší práci.
Tvar jizvy je závislý na více faktorech, myslím že především na tom jak velká redukce prsou se provádí a tím pádem svislá jizva není pro každého vhodná.
Já se taky docela bojím, ale mám opravdu vážné zdravotní problémy takže se v tomhle směru plně svěřuji do rukou lékaři kterého jsem pečlivě vybírala a viděla jsem výsledky jeho práce.

Já jdu taky na operaci hrazenou pojištovnou, mám velké zdravotní problémy, je mně 29 let....trochu jsem se vylekala.....mám strach, aby mě fakt tu operaci neodflákli, ale když nad tím trochu zapřemýšlím, tak proč by mě měli odfláknout, je to přece jejich vizitka....no snad to dobře dopadne....mám prsa 85F a měli by mně udělat něco mezi C-D, tak uvidíme.......

arrow
Neprodává v Bazaru

libra
Já zatím na vyjádření pojišťovny teprve čekám tak nevím jak to dopadne. Prsa mám obrovský, je mi malá i velikost H, takže si to asi umíš představit, a navíc obrovský pokles. Operace se samozřejmě bojím, ne bolesti nebo problémů s hojením, s tím vším více méně počítám, ale bojím se narkózy a možných komplikací okolo. Narkózu samotnou snad snáším dobře, byla jsem před rokem na operaci se žlučníkem ale taky už nejsem nejmladší, no tak člověka napadá ledacos. Z čeho ale strach nemám vůbec je že by snad něco odflákli, je přece úplně jedno kdo jim zákrok proplatí a navíc je to opravdu jejich vizitka, nemají na tom žádný zájem. Většina operací je přece hrazená ze zdravotního pojištění určitě nikoho nenapadne že by jim operaci odflákli protože nezaplatili na dřevo.
Může se stát ledacos, problémy s hojením, ale já fakt nevěřím že by lékaři kteří mají smlouvu se zdravotní pojišťovnou dělali mezi pacientkami rozdíl. Myslím že je nejdůležitější si vybrat dobrého chirurga který má zkušenosti a hodně operací za sebou, no a to ostatní ponechat osudu.

arrow
profile_image
zdena73
od 13. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

libra
Ahoj, nemusíš se bát já jsem byla také na operaci hrazenou pojišťovnou a jsem moc spokojená. Přesně pro ně je to operace jako každá jiná. Velikost jsem měla stejnou 85F a mám D .

arrow
profile_image
Ajka73
od 19. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdena73
můžu se zeptat, kde jsi byla v Praze? Já se chystám do Lékařského domu k Mudr Prosovi. Jenže tady to bohužel nejde přes pojišťovnu. Prý bych musela na Bulovku nebo do Vinohrad. Na Bulovce jsou dlouhý čekačky, to jsem nechtěla a na Vinohradech jsem zase nevěděla, ke komu. Jinak jsem taky slyšela, že se musí odebrat 500ml, aby to pojišťovna proplatila. Takže se myslím, že bych asi stejně měla smůlu, mám sice 75F, ale hodně široký. Takže na konzultaci mi dr řekl, že to vidí na plnější C. Asi se ani těch 500ml neodebere.
Jinak jsem z Prahy a jinam se mi nechce. Mám dvě malý děti a měla bych problém s hlídáním a případným odvozem, kdyby byly nějaký komplikace.

arrow
profile_image
zdena73
od 13. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ajka73
Byla jsem ve UVN. Měla jsem 85F velikost, určitě by jsi prošla přes pojišťovnu. To se ti nedivím že se ti nikam nechce dojíždět. 4ekat asi stejně budeš muset všude já čakala skoro 5 měsíců. Ale stálo to za to .

arrow
profile_image
hrubka
od 10. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já si mám tento týden zavolat,jestli mi to pojišťovna proplatila,tak že jsem napnutá jako struna.Na bulovce je opravdu dlouhá čekací doba,předběžný termín mám na červen2010,ale jsou tam moc hodní doktoři i sestřičky než ve vinohradech,tam jse narazila na aroganci

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené