arrow
profile_image
bellebrunette
od 19. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Obchody v Pařížské ulici:

Dior, Malo, Marc Jacobs, Vgrantham, Moncler, Belstaff, Drykorn product, Freitag, Bikkembergs a Pantofola D´Oro, Hugo Boss, Lacoste, šperky, Salvatore Ferragamo, Louis Vuitton, Swarovski,... a mnoho další + kavárny.

Chodíte tam rádi? Jak často? S přítelem, kamarádky, ....
Kam většinou zavítáte a utratíte něco nebo jen na podívanou?

arrow
profile_image
mishenka
od 19. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Šla sem asi 1x okolo a ještě nametená. Jsou důležitější věci než kabelka za 20 tisíc, ale když na to někdo má neberu mu to.

arrow
profile_image
noye
od 2. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na mishenka:

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jednou jsem tam byla náhodou a ochranka z těch obchodů se na každýho čecha koukala jak na kriminálníka, který chce ukrást ty jejich poklady za to v cizině v těchto krámech jsou zdvořilí a vítají tam i skoro bezdomovce a i když vědí, že si tam člověk jde jen podívat a nic si nekoupí jsou milí a tak to má být.

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nejsem z Prahy a v této ulici jsem ještě nikdy nebyla, ale při pohledu na tyto značky by se mi přinejmenším zamotala hlava

arrow
profile_image
cokoladovasusenka
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji elle11: Jednou jsem tam byla náhodou a ochranka z těch obchodů se na každýho čecha koukala jak na kriminálníka, který chce ukrást ty jejich poklady za to v cizině v těchto krámech jsou zdvořilí a vítají tam i skoro bezdomovce a i když vědí, že si tam člověk jde jen podívat a nic si nekoupí jsou milí a tak to má být.

Tak s tím bohužel musím souhlasit V česku na každýho koukají jak na zloděje i v obyčejných obchodech, natož v těch luxusních...se zahraničím mám ale dobré zkušenosti

Cituji mishenka: Jsou důležitější věci než kabelka za 20 tisíc, ale když na to někdo má neberu mu to.

Souhlasím

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Chodila jsem Pařížskou 4 roky každý den na střední.. Joo nebylo špatný omrknout za výlohou nový modely od Gucci nebo od Diora a cestou zpátky mrknout na novou kolekci LV Ale že bych si tam někdy něco koupila, to ne-e

arrow
profile_image
letizie
od 5. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pařížská mi přijde zbytečně moc drahá, ale když na to někdo má dost financí, proč ne

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na cokoladovasusenka: jojo a to co prodávájí u nás bylo v cizině už před rokem a nám do pařížský hází starý kolekce. lepší je to fakt v zahraničí

Reaguji na elle11:

Ano. Výprodej toho, co cizina dávno má. Navíc chování prodavaček mi připomíná rčení, že čím větší...., tím více páchne. Nedůležitý jedinec se chová jak Pán zeměkoule...a dává to "sníst" zákazníkům. Nedej Bože , když si nic nekoupíš...Teď mě napadla scéna z Pretty Woman, jak šla do butiku s balíkem peněz a ty slepice, co prodávaly, jí neuznaly za "vhodnou"....Tak se kšeft nedělá. Ale pro někoho je Pařížská symbolem.... Holky, mrkněte někdy taky na film Světáci....)

Cituji Soustružnice: Holky, mrkněte někdy taky na film Světáci....

Jj.. i když starší černobílý film, tak v něm hodně vidim dnešní svět...

Reaguji na JessT:

No právě. Chtít si trochu přičichnout k "pozlátku". Proč ne, ale všeho s mírou a nadhledem. LV - ani jiná značka - není zárukou štěstí a spokojeného života. Nebo ano?

Ano, chodím do Pařížské a se svojí kamarádkou. Chodíme nejčastěji do LV

arrow
profile_image
bellebrunette
od 19. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

díky za příspěvky,... já tam osobně ještě nikdy nebyla... ale chtěla bych si to tam projít, ale po tom co píšete, jaký je personál se mi už moc nechce.....

spíš by mě zajímalo teď kde v zahraničí nakoupit značkové za rozumné ceny hlavně teda kabelky a boty a nebo i v ČR.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené