arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím

Nemá prosím někdo zkušenost s přípravkem Cicatridina, konkrétně ve spreji na pooperační rány? Jdu za 14 dní na modelaci prsou a tento sprej mám doma, jen bych raději nějaké konkrétní zkušenosti, než jej začnu používat. Údajně čím dříve se začne používat, tím více omezí tvorbu jizvy a rychleji ránu zhojí. Nejspíš bych jej začala používat až po vytažení stehů - dříve bych měla asi strach. Za jak dlouho jste začaly sprejovat vy?

Děkuji moc za jakékoli info

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na nikizka: Já použivala Septonex,od 4.dne po opce,vždy po koupeli jsem to přešplíchla a zalepila.Ale tento sprej byl spíš kvuli infekci než na hojení.

Ahoj, já používala Cicatridinu jako čípky - potírala jsem s nimi nějaké vypáleniny na tříslech, doktor mi řekl že se to líp zahojí a byla to pravda. Pomohlo to tak, že mi nikde nezůstala jizva. Pak jsem byla na zákroku znova, Cicatridinu byla líná používat a zůstaly mi jizvy. Takže jestli to funguje tak nějakej stejně ten sprej, tak ti ho jednoznačně můžu doporučit

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak to je super! Určitě ji tedy budu používat, pokud to omezí jizvy Jen ještě vědět, jestli ji můžu použít i před vytažením stehů (zastřižením - budou vstřebávací), aby to tam zas moc nezarostlo :-/

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Se sprejem nemám zkušenosti, ale s mastí ano. Ta je super. Myslím, že nemusíš čekat na vytažení stehů, dá se použít hned po zhojení, zacelení. Prostě ne do otevřené rány, ale co nejdříve, pomáhá obnovit pokožku

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené