arrow
profile_image
Mikejla13
od 14. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky
Sháním v Praze dobrou čistírnu (bílý kabát), nejlépe i za dobrý peníz
Poradíte?

arrow
Neprodává v Bazaru

Já chodím do takové maličké super čistírny na Moráň...a neboz Palačáku tam dojdeš taky.Je to přímo po trase tramvaje např.3.Když jedeš do centra,tak je to po levé straně směrem kdybys šla na Karlák.

http://www.firmy.cz/detail/1966026-vasila-botosova -praha-nove-mesto.html?source=fhint#utm_source=sea rch.seznam.cz&utm_medium=hint&utm_term=boto%C5%A1o v%C3%A1%20%C4%8Dist%C3%ADrna&utm_content=detail-fi rmy

arrow
profile_image
len.ka
od 12. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem spokojená zde:
URL

arrow
profile_image
puzzle
od 1. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky a kolik tak stoji nechat vycistit jeden kabát?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji puzzle: Holky a kolik tak stoji nechat vycistit jeden kabát?

Nevim,už si to nepamatuji,já se tam chystám,ale zkus si tam zavolat.Byla jsem tam loni a fakt už nevím,ale mám pocit do 250,-kč?Ale možná fakt kecám.

arrow
profile_image
Mikejla13
od 14. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na len.ka: Věřím, že jsi spokojená a díky za tip. Vypadá opravdu hodně kvalitně. Však cena 800,-- Kč za kabát...to už bych si mohla koupit možná radši nový

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Mikejla13: Však cena 800,-- Kč za kabát...to už bych si mohla koupit možná radši nový

To je ale pokud je kožený. A to se takhle ty ceny bohužel pohybují i v jiných čistírnách.
Jinak mi ty ceny nepřijdou v té co je odkaz nijak přemrštěné.

Před pár lety vyhrála "nejlepší čistírna v Praze" ta, kt. je v ul. Celnice (u Palladia, naproti Bille).
A nebo je dobrá u Flory, kousek směr do centra po Vinohradské, snad první doprava (ulice začíná na "B" ). Tam čistí i kabelky (těch se vesměs jinde bojí) a i kůži a za dobré peníze.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Doudou: nejlepší čistírna v Praze" ta, kt. je v ul. Celnice (u Palladia, naproti Bille)

Pravda,ta je tam už hodně dlouho a chodívala jsem tam,než jsem objevila tu na Moráni

arrow
profile_image
Mikejla13
od 14. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Doudou: Aha, tak to jo, já si právě říkala.. No tak díky za další super tip, půjdu to omrknout

arrow
profile_image
fergie
od 1. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahojky. Jenom bych ráda k tomuto tématu dodala info, kterým čistírnám se v Praze vyhnout. A to řetězci "5 a sec". Nechala jsem si v Quadriu od nich vyčistit kabát a kromě toho, že obyčejná skrvna tam zůstala stále, tak mi ho tím jejich chemickým čištěním zničily celý. Pokud máte své oblečení rádi, tak do 5 a sec nic nedávejte

arrow
profile_image
Mikejla13
od 14. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky i za toto upozornění!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené