arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jaký make- up nebo přípravek byste mi doporučili, abych měla 'dokonalou' pleť? Nemám problémy s akné, ale před asi rokem jsem si spálila na dovolené nos a od té doby má růžovou barvu než zbytek obličeje :-( A ještě k tomu jsem byla několikrát u kosmetičky a ta mi totálně sloupala opálenou barvu. Je tady něco, co by mohlo zabrat na rozzáření pleti a na ten nosík(nějaký krém nebo make- up)? Děkuji.

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zn.Givenchy má podkladové báze,které vyrovnávají rozdíly v barvě pleti.Je 6 odstínů a přípravek se jmenuje Acti'Mine.Na růžovou nebo červenou barvu v obličeji /např. popraskané žilky/se dává zelený-Acti Kiwi.Neboj se,že budeš zelená,pouze to naneseš na ten růžový nosík.A růžová zmizí.Pak naneseš makeup,který používáš.Kromě jiného ty báze nádherně vyhlazují pleť.Mám tři:bílou ActiMilk-rozjasní každý makeup i jiné značky,pak mám ActiMango-pleť je lehce zbarvená jako opálená a také rozjasňuje,ActiStrawbery je růžový-dobře ředí béžové a nahnědlé makeupy,které nejsou pak tak ostré,ale zjemnělé.Také stahuje viditelnost černých teček/když je někdo má/ a pigmentací na obličeji.S modrou bází-ActiPlum/je na nažloutlou pleť/ a meruňkovou ActiPeach/univerzální/ nemám zkušenosti. Dnes si makeup bez báze nedovedu už představit.
ActiMango nanáším i bez makeupu jen na denní krém a pak přidám trochu pudru medové barvy na nos a tváře-vypadá to pěkně,přirozeně.
Báze má i značka Bourjois,ale s tím zkušenosti nemám.
Givenchy mají v prodejnách Sephora,ale i v některých dobrých parfumeriích.Nevím odkud jsi,ale snad některý z těch obchodů bude pro Tebe dostupný.

Mila Erin,
bazi Givenchy nemaji v Sephore v OC NOvy Smichov, nemuzu
ji nikde sehnat, prosim, odkud jste ji ziskala? Udajně ji Sephora nedovazi, ja sama jsem si ji take nikdy nepovsimla,
mam jeste zasoby zeleneho korektoru od Oriflame.

Dekuji s pozdravem Maria

jestli to pomůže, tak tady jsem tu podkladovou bázi od Givenchy našla, ale dodání tady z těch stránek podle mé zkušenosti trvá tak 14 dní

nějak se tam neukázal ten odkaz tak tady je
http://www.avy.cz/index.php?action=katalog&kategorie=&strana=2&filtr=G ivenchy

Mila Saro, dekuji, uz na to jdu

Maria

Tak a teďko už taky o té podkladové bázi začínám uvažovat, mě by se líbila ta Mango.

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Odpověď pro Mariu:
Bázi Givenchy jsem koupila u nás v K.Varech v parfumerii Julie.Stejná parfumerie je i v M.Lázních/stejná majitelka/.
Divím se, že v Sephoře, kde mají dekorativní kosmetiku výše uvedené značky nemají ty báze.Vždyť stojany s testery jsou všude stejné.
Dobrý nápad má Sára,ale na dodání budete muset čekat i 3 týdny.
Říkám znovu bez těch bází si už nedovedu představit nalíčení.Jsou lehké,trochu vypínají,vyhlazují.Nebojte se jich,není to žádná fasáda nebo vrstvení makeupů.
Dám příklad: pod makeup Subli'mine Givenchy/coffee/ dám růžovou-obličej je jemný,něžný.Když pod stejný odstín makeupu dám Mango,vypadám lehce opálená,s bílou bází je pleť prozářená.
A když se s tím naučíte pracovat, líčení netrvá o déle - jde o zvyk.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bázi jsem si již objednala z netu, v Praze je údajně k dostání někde v Letňanech. Nemáte, prosím, zkušenost s barevnými pudry od Theodore LeClerc? Odstín Banana údajně dodává jas, mně spíše láká zelený.
Dále prosím, nemáte zkušenosti s krémem StriVectin? Nejsou to vyhozené peníze? Má sjednocovat tón pleti a působit proti vráskám.
Děkuji Maria

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den,

Sáro, děkuji, ušetřila jsi mi 4000 korun. Botox a N Lite mám taky a StriVectin se mi také zdá zbytečný, i když mne už dlouho lákal. Touche Eclat YSL používám - je úžasný, ale dávám ho jen pod oči a kolem nosu. Brousím si zuby ještě na bílý podklad od Chanelu, pod make- up.
Dále mne láká od Estée Lauder Skin Idealist, nemáte s ním některá zkušenosti?
A prosím, kde je k dostání Neostrata? Možná si poradím sama- jdu hledat...A s jaký make up je váš oblíbený?
Nemá někdo zkušenost s barevnými pudry LeClerc? V obchodě vypadají lákavě...
S pozdravem
Maria

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pro Mariu:
Neostrata je k dostání v Asklépionu.Také Vám jí objednají některé lékárny,ale musíte vědět konkrétní přípravek této značky.
Sypký pudr TheodoreLeClerc jsem měla možnost vyzkoušet jednou v Tescu na Národní třídě,kde mi to nabídla profesionální vizážistka.Použila odstín Lilium-udělala pár tahů přes obličej-efekt byl nádherný.Stačila jen řasenka a průsvitný bezbarvý lesk/vše T.LeCl./.Vydrželo mi to 6 hodin a nemusela jsem s tím nic dělat.Je to fantastický přípravek.
Ale sama bych si na aplikaci sypkého pudru netroufla,i když v líčení nejsem žádný začátečník.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Diky, Erin,
Neostratu jsem si objednala v lékárně, uvidíme. Myslím, že na ne mladou pleť pudr ani není vhodný- aspoň já jej už nepoužívám, ale Le Clerc mně zaujal. Máš nějaký oblíbený make up? Můj tip je Maquimat od Lancome, Teint Absolue mne zklamal- mastná maska, Teint Idole příliš suchý, nakonec se výdy vrátím k Maqimatu. Dobrý se mi zdál Lucidity od Estée Lauder, i Double Wear- ale ne na kazdý den- suchý, zvýrazňuje "šupiny". Vím, že každá pleť je jiná, la v ne již dorosteneckém věku asi málokdo má vysloveně mastnou pleť. Osvědčil jse mi i zelený korektor La Roche Posay- kdysi byl v tubě, myslím, že je to analogie ActiMine- Kiwi.
Z řasenek se mi nejvíce osvědčila Amplicils Lancome. Oko rozjasní matný bílý stín - La Roche Posay se mi zdá dobrý- odstín Pierre de Lune. A skvělý je podklad pod oční stíny Artdeco- stíny drží a drží...
Maria

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pro Mariu:
Makeup si vybírám v první řadě podle odstínu, i když na kvalitu také koukám.Jsem velmi bledá až porcelánová,tak mi nejvíc vyhovují odstíny dorůžova nebo růžové-béžové.Některé značky je vůbec nemají nebo aspoň ne v ČR.
Jediný,který odpovídá barevně je Dior eclat satin č.302 a 402.Ale je vhodný na zimu-i když je fluidní,do tepla se nehodí.Někdy ho vyměním za Clinique-vanilla/vyrovnávací/-je na smíšenou pleť.Také DoubleWear E.L.není špatný/č.3/.
Na zimu je také výborný dlouhodržící makeup Sisley/natural nebo honey/.Dobře chrání před chladem a po celou službu v práci se ani nehne-také trochu vypíná.
Makeupy Lancome mi připadají jako fasáda, Maquimat jsem nezkoušela.
Nyní v našem městě zavedli Givenchy-i když jsem slyšela,že je výborná,můžu dodat, že je to bomba.Makeupy fantastické-Skin tonic na zimu/odstíny výborné/, do teplejšího počasí SubliMine.Ty báze-super.Výborné jsou matné tekuté rtěnky Lady plump.A nejlepší je řasenka Fly-prodlouží řasy,neslepí,nedělá kousky na řasách.Řasy pak vypadají jako byste je měla přirozeně dlouhé,jsou lehké,řasenku necítíte.
Něco mám i ze Sisley-zdravíčka a pudry,stíny-lepší jsem nepoznala.Tak to je,co používám.E.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mila Erin,
diky za tipy, vyzkouším. Barva je důležitá, na mně růžové odstíny nevypadají dobře, i když se mi líbí. Bohužel, moje pleť potřebuje krycí make up- alespoň středně krycí, a báze je bezvadná v tom, že vrstva make upu již nemusí být hrubá. Máš pravdu, kromě Maquimatu Lancome vždy nesplnil, co jsem očekávala. Sisley je drahý, opakovaně jsem se ptala prodavačky, zda stojí za hřích, obyčejně mi řekly, že nic moc- ale vše chce vykoušet. A co La Prairie, ten je opravdu drahý, myslíš, že stojí za hřích? Hledala jsem na netu informace o LeClerc, dohromady nic jsem nenašla. Zatím děkuji, s pozdravem Maria

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pro Mariu:
La Prairie jsem pouze vyzkoušela.Ve Fann-Flora mi poradkyně této značky dala vzorek.Barvy mají pěkné-různé, vybrala by si každá.
Mám normální až sušší pleť a zdál se mi poněkud mastnější i na mně.Vy, když máte smíšenou pleť, tak by byl asi mastný.Navíc se prodává současně s korektorem, který je ve víčku.Takže je drahý.Stojí 4990Kč.
Ještě k tomu Sisley-ten dlouhodržící za ty peníze stojí, aspoň mně ano.Pracuji jako dětská sestra a nemám možnost si předělávat makeup v práci a tento se ani nehne,nemusí se ani přepudrovat,protože je matný a si jako ten Maquimat.Ten další Sisley/transmat/ bych si už nekoupila.Není špatný,ale znám lepší za nižší cenu.Co se týká osmetiky,nešetřím na sobě,radši si koupím kvalitu,ale také dovedu rozlišit,co za to stojí a co ne.Kvůli kosmetice oželím i koupi svetru nebo něčeho jiného.Do kosmetiky jsem blázen,je to i můj koníček.A přitom kdybyste mě potkala,tak si budete myslet,že jsem minimálně namalovaná nebo vůbec.To mě naučily ty poradkyně některých kosmetických značek,jak se nalíčit a ne zmalovat.
Také se vracím k té růžové.Nepoužívám jí všude-jen ten makeup-rose,rose beige,rose sable,rose gold.Stíny ani rtěnku mít růžové nemohu.Oči by vypadaly uplakaně,rtěnka by mě dělala ještě bledší než jsem.
Jsem ráda,že jsem Vás poznala,takhle dobře jsem si o kosmetice dlouho nepopovídala.
T.LeClerc se dá najít v angličtině v obchodě eLuxury na netu.
U nás se prodává ve Slovanském domě v prodejně Madeleine-pudry i to ostatní.Také tam mají slavné francouzské vůně Parfumeur L'Artisan.Nejsou tak umělé a průmyslové jako vůně /byť značkové/ z parfumerií.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené