arrow
profile_image
chiko7
od 24. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj co na pleť použijete dřív tonikum nebo pleťový olej? Příjde mi že když si dám tonikum a pak navlhčím pleť pro olej tak si tonikum setřu a efekt se bude rovnat nula nula nic Děkuji za radu

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji chiko7: Příjde mi že když si dám tonikum a pak navlhčím pleť pro olej tak si tonikum setřu

No tak to si už vůbec nedovedu představit, jak bys aplikovala to tonikum až na olej.
Já nejprve vyčistím gelem, pak dočistím tonikem, navlhčím a vmasíruji olej. Ono to tonikum pleti moc nedodá, ten olej je hlavní.

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

67

Cituji eM.X: No tak to si už vůbec nedovedu představit, jak bys aplikovala to tonikum až na olej.Já nejprve vyčistím gelem, pak dočistím tonikem, navlhčím a vmasíruji olej. Ono to tonikum pleti moc nedodá, ten olej je hlavní.

Teď se nabízí otázka, jestli olej používáš k odličování, nebo k hydrataci pleti??

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pokud používáš olej k odlíčení, tak před tonikem, pokud k hydrataci, tak po toniku

Reaguji na Lady Flame:

Holky, vy, co se odličujete olejem, tak si dáte na vatový tamponek trošku toho oleje, odlíčíte, poté nanesete tonikum a pak znovu ten samý olej? Je to tak v pořádku?

arrow
profile_image
chiko7
od 24. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LucieVip: Reaguji na Lady Flame: myslím olej kvůli hydrataci, né na odlíčení má pak vůbec cenu používat tonikum?

Reaguji na Bernie: i tak to funguje ale většinou se nejedná o ty samé oleje, každý zvládne něco jiného, některé dobře odlíčí, další pak pomáhají s hydratací konkrétní pleti (s akné, exémem, lupenkou, vráskami, dehydratovanou, smíšenou atd.). Taky jde o to jestli odličuješ jen oči nebo i make-up. Pokud jsi např. starší nebo sušenka a akné, černé tečky, ucpané póry u tebe nehrozí, a používáš líčení jen na oblast očí postačí ti na oba procesy jen olivový olej někomu to ale nevyhovuje a dráždí mu to oči či musí moc "drhnout" tak pro ty se vyrábí různé směsi olejů které jsou tomu přizpůsobené tady je o tom diskuze, na omlazení jsou i různé recenze.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Bernie: Holky, vy, co se odličujete olejem, tak si dáte na vatový tamponek trošku toho oleje, odlíčíte, poté nanesete tonikum a pak znovu ten samý olej? Je to tak v pořádku?

Nanesu na vlhký tamponek trošku odličovacího oleje, odlíčím, pak přetřu pleťovkou a použiji krém nebo olej, ale určený k hydrataci, ne ten samý, co používám k odlíčení. Snad je to srozumitelné

Cituji chiko7: myslím olej kvůli hydrataci, né na odlíčení má pak vůbec cenu používat tonikum?

Podle mě ano, tím tonikem pleť jakoby připravíš na aplikaci krému/oleje.

Cituji Lady Flame: Nanesu na vlhký tamponek trošku odličovacího oleje, odlíčím, pak přetřu pleťovkou a použiji krém nebo olej, ale určený k hydrataci, ne ten samý, co používám k odlíčení. Snad je to srozumitelné

Ano, je to srozumitelné, děkuju. Já právě používám dvoufázový odličovač, se kterým si odlíčím oči a makeup, potom ještě pleťovku a pak se natřu jojobovým olejem. Tak jsem myslela, jestli bych ten jojobový olej mohla použít místo toho odličovače a odlíčit s ním makeup (kromě očí, protože používám voděodolnou řasenku), poté dočistit pleťovkou/tonikem a znovu se s ním natřit?

Cituji chiko7: tady je o tom diskuze,

Děkuju za diskuzi, jsou tam dobré rady a asi se kouknu po nějakém tom oleji od Saloosu.

Cituji chiko7: Pokud jsi např. starší nebo sušenka a akné, černé tečky, ucpané póry u tebe nehrozí

Pleť mám problematickou, mastnou T-zónu a akné.

arrow
profile_image
chiko7
od 24. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Bernie: Být tebou podívala bych se po konopném nebo arganovém oleji protože y by měli být nekomedogenní (neucpává póry, netvoří se černé tečky atd..) Pokud ale na rozšířené póry netrpíš tak na akné a smíšenou pleť je (prý) fajn levandulový, tea tree a jojobový olej.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Bernie: Tak jsem myslela, jestli bych ten jojobový olej mohla použít místo toho odličovače a odlíčit s ním makeup (kromě očí, protože používám voděodolnou řasenku), poté dočistit pleťovkou/tonikem a znovu se s ním natřit?

Tak asi by to šlo, ale já bych si být tebou koupila spíše olejíčky určené přímo na odlíčení a následnou hydrataci vhodné pro tvůj typ pleti, např. ten levandulový je hodně chválený nebo tea tree.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené