arrow
profile_image
retroMa
od 3. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky docela by mě zajímalo co považujete za luxusnější značky oblečení? Zkrátka jakým "kouskem" oblečení od určité značky si uděláte radost jen jednou za čas?

arrow
profile_image
makumaku
od 30. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Guess, nové kolekce Benetton

arrow
profile_image
Mispulka
od 9. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Také Guess, Tommy Hilfiger, Replay, Diesel, Pepe Jeans...

Je pravdou, že oblečků těchto značek mám spousta, ale kupuji jednou za čas- jednou do měsíce...

LV se pohybuje už někde jinde finančně a nelíbí se mi, jelikož se všude hemží její plagiáty a "má tuto značku každá"....

arrow
profile_image
Emmilly
od 27. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Také Guess, a jiná cenová relace - Burberry

Cituji Emmilly: Burberry

byla jsi rychlejší.... na jejich trenčkot se chystám uškudlit

Cituji Mispulka: Také Guess, Tommy Hilfiger, Replay, Diesel, Pepe Jeans...

Přesně tohle a ještě Liu-jo, Benetton, Calvin Klein

LV, Burberry, Chanel, Fendi atd. jsou na mé poměry až moc luxusní

arrow
profile_image
Desire
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi tak no...Guess, Pepe Jeans, Replay, Tommy Hilfiger, Lacoste...Škudlím na šáteček LV Jinak jak říká Bajina Chanel, Fendi, Burberry, Armani apod. jsou až moc luxusní...Myslím co se týče oblečení tak docela zbytečnost...

arrow
profile_image
Filinka
od 27. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U nás v rodině je na to ujetej manžel - Napapijri,Armani a džíny Replay,ten si neco oblíbí a už nic jiného nechce. To já si na to moc nepotrpim,a když chci něco dražšího,tak si to koupim v Německu nebo v Itálii (levně) a pak alespoň nemám takový výčitky. Tady už do těch 300% předražených Replay-ůůů atd.už ani nechodim.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jednoznačně Guess, i když v zahraničí patří na úroveň H&M, Zara
Jinak mám moc ráda M. Jacobse, chystám se na kabelku

arrow
profile_image
elllla
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je toho viac, ale za luxusné považujem značky ako Dsquared, Balmain, Marchesa, Hervé Léger, Diane von Furstenberg, Matthew Williamson,Valentino, Versace, Burberry atď ..samozrejme nie na bežné nosenie takú kasu nemám, ale na nejaké základné nadčasové kusy šatníka ako trenchcoat, sako alebo lbd.. Značky ktoré nosím bežne nepovažujem za luxusné a nie vždy je to o značke, niekedy ma značka absolútne nezaujíma. Momentálna ma štýlom veľmi zaujala značka Moschino, na ňu sa chystám.

arrow
profile_image
retroMa
od 3. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak koukám, že tady se docela všechny shodnem - jednoznačně guess - oblečení má podle mě hezké, ale opravdu tak jednou za čas zajít něco koupit a nebo ve slevách .
A pak klasické značky Replay, Diesel - ale u těch mi právě vadí to že se padělají a nosí je už dost lidí, ale jinak jsou hezké.
Já ještě pár kousků Ed-hardy, ale ty už se teď taky dost padělají :/ a to mi fakt vadí.
V tom mi docela vyhovují značky jako Gant, Pepe jeans, Tommy apod.
A to samý se týká značek LV, Gucci, Prada, Dior apod. - mají hezké kabelky, na pár by se jich dalo i během života ušetřit , ale jak už tu někdo psal, po ulicích je jich moc (samozřejmě nepravých), což je škoda :/. A pak jejich oblečení-taky některé pěkné kousky, ale to už je fakt luxus ne luxusnější .

arrow
profile_image
SweetLollipop
od 13. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Značky, které už mají skoro charakter řetězců bych snad ani nejmenovala (Guess, Pepe Jeans, Hilfiger...). Dá se u nich bohužel dost často narazit na šunt. Podle mě je luxus až ta vyšší cenová kategorie (Chanel, Burberry, Lanvin) - kdy přijdu do obchodu, vyberu si cokoli a mám jistotu, že je to kvalitní. Ovšem ceny jsou samozřejmě strašné. Takže ve výsledku nenakupuju ani jedno a takové ty nadčasové kousky si radši nechám ušít nebo koupím u nějaké dobré české návrhářky.
Jo, a ještě něco - když to má logo přes celá prsa nebo pr**l, tak to pro mě není luxus

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené