arrow
profile_image
salcinka
od 14. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojka, potřebuju poradit, jsem pozvaná na pohovor, ale nevim, co si mam vzít na sebe.Mělo by to být něco ležérního, nic extra seriózního a aby se to hodilo do nevlídného počasí, máte nějaké nápady?

Asi něco teplýho?

Co černé džíny a kozačky, hezký vršek, nebo šaty?

arrow
profile_image
salcinka
od 14. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ještě jsem zapomněla doplnit, že se jedná o místo asistentky.

arrow
profile_image
salcinka
od 14. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Wild Paula:
Myslíš, že kozačky jsou na pohovor vhodný? Já moc zkušeností s pohovorama nemám.

Na místo asistentky bych volila spíš něco klasického - kalhotový kostým, místo blůzy třeba rolák, kdyby byla fakt zima, tak pod kalhoty punčocháče . A kozačky také pod kalhoty.

No já je na svým měla A taky píšeš, že nic extra seriozniho. Nebo si vem klasicky tmavé kalhoty, nějaké boty a vršek. Nebo co by sis jako představovala, že se jako nosí?

arrow
profile_image
pruhovaná žirafa
od 6. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, nevím sice, do jaké firmy se chystáš, ale zrovna dnes jsem podepisovala smlouvu na pozici asistentky a bylo mi řečeno, že se ve firmě nesmí nosit džíny. Na všechny tři pohovory, které jsem tam absolvovala, jsem šla v sukni, světlé halence/svetříku a černých kozačkách a jak jsem se dnes dozvěděla, bylo to dobře (jedná se navíc o personální agenturu, takže si toho hodně všímají). Podle mě kancelářská elegance na přijímacím pohovoru neuškodí nikdy, pokud nejdeš do obchodu se sportovním vybavením (což není ten případ).

A navíc, zas taková zima není, já mám třeba dneska kalhoty, kozačky, vršek s krátkým a svetříček a kabátek.

arrow
profile_image
salcinka
od 14. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No já mam takový krásný šedivý džíny a ty jsem si chtěla vzít.Já bych se určitě např. v kostýmku necítila dobře a to by určitě celkovému výsledku moc nepomohlo.

arrow
profile_image
xyxi
od 30. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kalhoty do úzka, klidně kozačky, elegantnější svetřík, nebo prostě svetřík a pod to košili...?

No já myslela temně černé džíny, co nevypadají jako džíny.. Prostě jako úzké kalhoty.
To spíš sukni, pokud nemáš slušné kalhoty do kozaček.

arrow
profile_image
hyena 02
od 10. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na salcinka:
Nevím, ale pokud nejsou ty džíny doopravdy tmavě černé, tak bych si je nebrala. Černé džíny se dají, třeba s bílým rolákem a vestičkou, na krk nějaké korálky, obout kozačky, to mi přijde elegantní, ale modré či šedé džíny.. no nevím.
Já tedy svůj zatím poslední (a úspěšný) pohovor absolvovala v džínových kraťasech a tričku ale to byla taková hr hr akce, navíc šlo o pozici prodavačky ve venkovských potravinách
Takže ze mně si prosím příklad neber

arrow
profile_image
salcinka
od 14. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Wild Paula:
No sukni nevim, protože kdybych musela mít silonky, tak bych asi zmrzla, protože mě je zima vždy a všude

tak si kup silnější silonky

arrow
profile_image
terezkaaaa
od 7. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Šaty nebo sako a sukně + silonky podpadky kabát teplý ))

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené