arrow
profile_image
Sharonka
od 21. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, nedávno jsem byla u moře a vzhledem k tomu, že přesně v den příjezdu mi měla začít menstruace, začala jsem před dovolenou a během ní brát Norethisteron. Ten jsem poslední den dovolené vysadila a menstruace se dostavila během dvou dnů - tedy asi před devíti dny. Byla úplně normální, ale aktuálně už asi 3 dny špiním. Zatím se nijak nestresuji, ale samozřejmě bych byla ráda, kdyby to přestalo.
Na internetu jsem se dočetla, že na špinění je vhodný lék Ascorutin. Chtěla bych se vás zeptat, jaké s ním máte zkušenosti? A jestli by mi pomohl, pokud by špinění nepřestávalo? Budu ráda za radu.

Ahoj, Ascorutin stahuje cévy a proto při jeho braní většinou krvácení přestane.
Mám s ním dobrou zkušenost, první 3 dny 3 x denně 2 tabletky a pak pár dní 3 x denně 1 tabletu a měl by být klid. Pokud ne, tak bude dobrý navštívit gynekologa, aby ti to zastavil. Ale po tom Norethisteronu bývá menstruace delší a někdy i silnější. Ascorutinem nic nezkazíš

arrow
profile_image
jolca1980
od 3. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Norethisteron je dryák a rozhodí ti hormony, to špinění je normální. Askorutin je v podstatě vitamin C a mohl by pomoci, také jsem ho brala. Dej tomu pár dní, zase se tělo srovná

arrow
profile_image
Sharonka
od 21. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na kuliferda: Vím, jak říkám, zatím se moc nestresuji, protože jsem do těch prášků šla s vědomím, že po nich asi nebude vše v normálu. Kde kdo dokonce na netu psal, že měl několik měsíců rozhozený cyklus.
Ale přece jen jsem se chtěla optat dopředu, kdyby problémy třeba nepřestávaly, jestli je vhodné vše nechat na matce přírodě, nebo jestli do toho pomůže zasáhnout třeba tím Ascorutinem

Takže děkuji za odpověď, rozhodně mě potěšila

arrow
profile_image
Sharonka
od 21. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na jolca1980: To je, brala jsem ho jen z nouze, jinak bych do něj normálně asi nešla Uvidíme, moc děkuji za odpověď

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené