arrow
profile_image
algetka
od 23. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nedokážu si představit jeden den bez čokolády, je to pro mě jako droga bez které nemůžu normálně fungovat... chci se toho zbavit, ale nejde to - opravdu zkoušela jsem to již nesčetněkrát, prosím o radu jak se toho zbavit.. děkuji

Taky jsem na tom závislá, alespon kousíček něčeho Ale kdyz doma není- nejím. Nakupovat nemám čas a utrácet nechci tkž prostě není

arrow
profile_image
Ang9l
od 2. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na algetka: Jsem na tom stejně
Pouze jednou jsem se skoro odnaučila ji jíst.Bylo to když jsem před několika lety měla nějakou vyrážku a nevědělo se z čeho to mám, tak mi lékařka zazázala jíst i čokoládu...prvních pár dnů to bylo hrozné, ale potom jsem si zvykla a ani jsem na ni neměla chuť. Jenže později jsem si ji zas dala a už se jí opět nemůžu vzdat

Reaguji na Ang9l: Já to mám stejně, jedla jsem si denně, tak od 18 pravidelně, nedávno jsem ze dne na den přestala, tak po dvou týdnech si tělo zvykne a je to fajn, jenže pak jsem si zas kousek vzala, další a dneska už v tom opět jedu Ale zase se plánuju vzpamatovat

arrow
profile_image
algetka
od 23. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pro mě je to opravdu droga bez ní jsem nervózní, podrážděná, přecitlivělá a kolikrát se i rozbrečím... jsou to šílené půldenní absťáky... a při jaké příležitosti ji jím? Při jakékoli - když jsem nešťastná, šťastná, sama, ve společnosti - nehraje to žádnou roli.. vím jen, že mi závislost na ní ničí život a tělo... nedokážu si pomoc, zkoušela jsem toho už moc, je mi 30 let

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jo závislost na hnědém zlatě existuje a já se ji nemíním vzdát

v sama doma pán říkal, že když sníš najednou 10kg čokolády, je to jako vykouřit jointa Tak někdo pije kafe, někdo kouří...čokoláda určitě není tak škodlivá pro naše zdraví

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na algetka: Čokoláda je skvělá na uklidnění, takže někdy se opravdu hodí Taky záleží, kolik toho za den spořádáš? Pokud to není celá tabulka denně, tak bych to neřešila Jestli ti jde i o postavu, tak si místo mléčné kup kvalitní hořkou - díky vysokému procentu kakaa nebudeš mít chuť na celou, ale vystačíš si třeba se 2 kousky Jinak ještě můžeš zkusit si místo čokolády třeba jeden den uvařit kakao nebo tak něco

arrow
profile_image
Ang9l
od 2. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Suzie: No tak to já třeba i tu tabulku denně v poho spořádám, naumím si totiž dat 2-4 čtverečky a zbytek nechat A hořká mi bohužel neleze vůbec Naštěstí už ale 3 roky mám stejnou váhu, takže zatím to neřeším

arrow
profile_image
Zimonka
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky jsem byla závislá, před třemi týdny jsem si řekla DOST a teď už čokoládu ani nijak nepotřebuju v neděli jsem si schválně kousek dala, abych viděla, jestli v tom nepojedu zas a nejedu je to neuvěřitelný, ale asi jsem se vyléčila chce to jen vůli

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji algetka: prosím o radu jak se toho zbavit.. děkuji

Začni jíst fungicidní potraviny a bude po závislosti.

arrow
profile_image
algetka
od 23. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na tamaris: moc Ti děkuji za radu - vyzkouším do teď jsem je vůbec nejedla, ale musím s tím už začít něco dělat... ještě jednou díky

arrow
profile_image
algetka
od 23. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Zimonka: gratuluji, že jsi to zvládla takhle sama mně právě chybí i ta vůle..

arrow
profile_image
algetka
od 23. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ang9l: taky nerozumím lidem, kteří si dokáží dát 2 nebo 3 čtverečky a zbytek čokolády nechat bohužel na postavě se to začíná už projevovat...

arrow
profile_image
algetka
od 23. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Wild Paula: neřeším to kvůli nadváze, kterou už taky trochu mám, ale kvůli tomu nesnesitelnýmu pocitu závislosti ve 30ti letech se nedokážu rozhodnout a nechávám rozhodovat své chutě a čokoládu jsem fakt pitomá

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené