Vždycky když přemýšlím nad dárkem pro někoho, kdo je mi blízký si přemýšlím nad tím, co mu udělá nějvětší radost a tak tohle téma pro tipy na dárky nebo zážitky, se kterými jste měly největší "úspěch".

Helena
A platily ty lístky ještě? .. Já co si pamatuji na dárek s nej úspěchem byl dárek pro mého tátu, když mi bylo asi 7 a ručně jsem mu vyrobila takový zápisník.. používal ho 4 roky A já dodneška nechápu proč. Později i jako dospělá jsem mu koupila všechno možné, ale nikdo z rodiny už nikdy neměl takový ohlas

Největší ohlas u mého partnera měl ovocný dort, který jsem pro něj udělala, byly to jeho první narozeniny se mnou a byl to jeho první dort v životě (doma si dort nedávají).. nikdy nezapomanu, jak byl dojatý, že já (normálně moc nevařím ani nepeču) jsem pro něj něco takového udělala

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Když na ZŠ byli dílny, tak jsem babičce vyřezala ze dřeva malý andílky, co se pověsí na lustr. Má je dodneška. Mě se tedy vůbec nelíbí

tyweee
něco podobného je u mě, jako děcko jsem vzala smrkové šišky, čepičky žaludů a nějaké drobnosti, udělala z nich sovy, jednu větší, jednu menší, ty jsem potom posadila na klacík, na kraje provázek a babi z toho byla hotová. A dodneška jí také visí na zdi, jen s tím rozdílem, že já chápu proč, mně se líbí a plácám si dodnes po rameni, jak jsem něco takového mohla vytvořit

arrow
profile_image
sanka
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

U mě to bylo nejsilnější, když jsem dala příteli k promoci prstýnek s rytinou uvnitř, to byl opravdu dojatý a leskly se mu očička. Sice to vyměřování a nervy s tím, jestli mu bude byly veliké, ale padl jak ulitý a o to to bylo pak lepší
A pak samozřejmě všechny dárky se kterými jsem si dala jakoukoliv práci - kamarádce jsem kdysi dávno udělala diář s různýma popiskama, blbinkama, společnýma zážitkama, fotkama a tak. Anebo pokud vím, že si ten člověk něco moc přeje a můžu mu to splnit, to je podle mě jeden z nejhezčích pocitů

sanka
krásný dárek... mám taky zkušenost, že když s tím člověk stráví hodně času, tak to pak stojí za to a dárky, které jsou na míru jsou krásné. Kamarádka jednou nechala vyrobit pro její mamku fotoalbum se společnými fotografiemi a musím uznat, že to vypadalo moc hezky sladěně a její maminka z toho byla hodně dojatá. Třeba pro rodiče je tohle asi jeden z těch dárků, co se jich dotkne někde uvnitř a ta radost je hodně niterná.

Můj bráška se svou paní vytvořili pro celou rodinu kalendář, kde byli postupně fotografie společných zážitků, nebo nechali udělat puzzle. To se mi zdá dobrý nápad. Jo a ještě vyrobili vánoční pohlednici, na které byla fotografie jejich malé s mega kulichem, obr šálou s bambulema a špicí co se dává na špičku stromečku, která ji sahala od pasu k tomu kulichu. Vypadalo to kouzelně a každého to rozesmálo.
Když jsem byla malá a na vánoce mamka pekla vánočku, upletla jsem takovou miniaturní z odřezků babičce, že se vešla do krabičky od čaje. Nikdy ji nesnědla a všem ji ukazovala. Dnes bych si do ní zamotala asi i prsty

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené