arrow
profile_image
hrabosska
od 13. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky zajímalo by mě, jestli necháváte dýško taxikářům... je to asi zvláštní dotaz, ale přijde mi, že to taxikáři berou jako úplnou samozřejmost, stejně jako třeba číšníci.. a hodněkrát se mi stalo, že mi prostě nevrátili .) A to nemluvím o tom když jedu opilá... to se s tím vůbec neštvou a myslí si, že si toho ani nevšimnu .))

Já taxikářům moc velká dýška nedávám..když jedeme na tacháč, tak zaokrouhlím a u známých taxíků máme většinou tarify

arrow
profile_image
madzup
od 15. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak kdy, jezdím hodně často taxíkem a porád se stejnou firmou. Už se všichni známe, vždy to nějak tak zaokrouhlím, maximálně +-20kc.korun.

arrow
profile_image
Anette001
od 24. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Záleží na taxislužbě. Já jezdímuž jen s tick tack taxi a ti jsou jediní, kteří jsou slušní, vonaví a mají všichni bílé Audi A6 a je tam i internet a narozdíl od nejmenovaných taxislužeb mě nikdy neokradli. A u jednoho taxi se mi stalo, že mě řekli, že jsem *****, když jsem nedala dýško.. Opravdu příjemné:/. A tady u tick tack dávám vždy dýško!

arrow
profile_image
Anette001
od 24. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Anette001: A mám teda už slevovou kartičku... ale i tak ta dvacka či třicet kč mě už nevytrhne

Taky dávám, pokud jsem spokojená. Většinou to ale nijak nepřehánim, většinou tak kolem těch 20 Kč.

Taky dávám dýško.

arrow
profile_image
KattyBelle
od 8. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dávám, pokud je taxikář slušný a třeba si s ním i pokecám, ale když se na mě neustále jenom mračí a otráveně se mě několikrát ptá kam že to jedu tak nedávám a taky kolikrát nadávám i těm, kteří schválně berou cestu oklikou aby najeli víc km a já to měla dráž, to přímo nesnáším. Buď si snad nastavím nějakou minimální cenu za km nebo to jejich vstupný, nebo jak oni tomu říkaj...

Nedávám, nemám důvod, už tak je služba předražená a nic extra pro mě ten člověk nedělá, abych mu za to připlácela.

arrow
profile_image
Anette001
od 24. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na KattyBelle: proto jezdím s Tick Tack.. máš tam i taxametr ve zpetěném zrcátku pro kontrolu

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já teda když už výjimečně jedu taxíkem, tak dýško nedávám. Oni si i tak na mně vydělají dost. Ale je fakt, že už jsem zažila drzouna, který si o to přímo řekl - prý bude to 150 Kč a ještě něco k tomu na kafe! Tak jsem mu dala těch 150 a řekla, že to mu vyjde i na to kafe. Netvářil se na to moc přívětivě. Prostě nejraději jsem, když taxíkem jet nemusím.

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já většinou dávám. Taxíka si beru v podstatě v nouzi a vždy jsem ráda, že už jsem konečně doma. Navíc nikdy jsem nenarazila na nikoho neslušnýho, naopak se všema jsem si většinou mile popovídala, takže když to stálo třeba 413, tak mu nechám 450 a je to

Reaguji na Anette001: já také jezdím jedině s Tick Tack.... jsou na úrovni, mají luxusní vozy a člověk se s nimi nemusí bát.... s nějakým náhodným bych tedy určitě nejela!! a těmhle klidně dýško dám..

arrow
profile_image
hrabosska
od 13. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji mishka999: Nedávám, nemám důvod, už tak je služba předražená a nic extra pro mě ten člověk nedělá, abych mu za to připlácela.

Moje řeč

arrow
profile_image
ladicek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já osobně dýško dávám, protože to beru jako službu, ale s jeho výší to nijak zvlášť nepřeháním.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené