arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, zkouším zde najít někoho, kdo byl na semifinále Fed Cupu (nebo na jiném tenisu) v O2 aréně a mohl by mi říct, jestli je ze 4. patra vůbec něco vidět? Chtěli jsme s přítelem jít na finále Davis cupu, ale lístky jsou šíleně drahé, takže jediné pro nás dostupné jsou práve do nejvyššího patra a předpokládám, že někam úplně nejvíc do rohu. Má to vůbec smysl? Tenis (pasivně) mě hrozně baví a moc bych chtěla vidět aspoň jednou tenis na takovéto úrovni. U nás už se dlouho nic takového hrát nebude. Ale zase nechci vyhodit 2 litry za to, že jen uslyším, jak hekaj a vůbec neuvidím ten míček Díky.

Já jsem byla v skyboxu, což je určitě víš, jak 4. patro a bylo vidět dobře... Jen teda pokud nosíš brýle - nezapomen si je vzít ... To řikám jen pro to, že muj přítel je nosí právě jenkdyž jdem do kina, divadla a pod. a do skyboxu si je nevzal, tže asi nevidel moc míček ...

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sky box není výš, ten je snad ve 2. nebo 3. patře, já mluvím úplně o tom nejvyšším ochozu tam Byla jsem tam 1x na koncertě, na ten to stačilo, ale nedovedu odhadnout ten tenis.

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji quessi: Já jsem byla v skyboxu, což je určitě víš, jak 4. patro

Pardon, ale tohle mě pobavilo

Já jdu občas do 4. patra na hokej a vidět je krásně, tak předpokládám, že bude i ten tenis, puk jako tenisák )

arrow
profile_image
fenixka
od 18. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj já byla loni na Davis Cupu ve 4. patře, no a letos jedeme znovu. Vidět je parádně a hlavně si myslím, že je tam naprosto nejlepší atmosféra (největší hustota fanoušků)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené