arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, nějak na netu nemůžu najít deník s originální vazbou. Jestli máte nějaký tip, budu ráda, když pomůžete.

ty máš na mysli deníček na zápisky?

arrow
Neprodává v Bazaru

Deník, nejlíp A5 nebo A6.

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Koukni na fler nebo na ebay, tam maj některý opravdu krásný

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Misy: No fler jsem úplně zapomněla, děkuju moc! Zamilovala jsem se do tohohle.

image.jpg

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Savanna: Jo, ten je krásnej... já bych si tam vybrala deníků hodně, ale bohužel nevydržím psát nic dýl než tři dny .

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Misy: Já nepíšu každej den, ale třeba třikrát do týdne, prostě píšu jen když se stalo něco zajímavýho. Nebo si dělám seznamy In/Out, kreslím, lepím různý výstřižky, fotky, lístky do kina, zapisuju sportovní úspěchy a tak. Prostě taková kronika mýho života.

mně se líbí výrobky Filofax, ale to jsou spíš diáře a kalendáře a taky dost drahý

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Savanna: seznamy In/Out

Co si pod tím mám/e představit?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lintu: Místo toho abych zdlouhavě vypisovala celej den tak jen heslovitě vypíšu věci ketrý byly ten den „dobrý a špatný".

arrow
Neprodává v Bazaru

A co vy, holky, píšete?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Savanna: Aha, tj dobré. Já si deník psala v pubertě, teď jen občas myšlenky- vetsinou ty negativni, vypisuju se.. naposled mi ho našel přítel pri hadce tak od te doby nepisu sice me diky tomu více poznal a zustali jsme spolu ale tak.. uz si ho asi schovam
jinak psala jsem tedy myšlenky nebo co bych chtěla udělat v příštích dnech, měla jsem v planu psat každý večer co jse zažila a co užitečného udělala ale nedostala jsem se k tomu..
jednou jsem psávala slova co mě napadly jako první, když si to zpětně čtu tak dost zajímavé věci, vcelku hezké

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lintu: Já teda když čtu ty zápisky z doby kdy mi bylo patnáct tak hrůza, samý negativní věci. Teď se pokaždé snažím napsat alespoň jednu pozitivní věc do každého zápisku. Občas dám příteli něco přečíst.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Savanna: Negativní jo? U mě taky ale spíš plno zážitků, bez starostí, ted uz to je horsí Já bych to nikomu nedala přečist, je to pro me moc osobní .)

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lintu: Já jsem tehdy ten deník vytáhla jenom když jsem se potřebovala vypsat, takže to pak byly samý nářky a tak. Tak samozřejmě že nějaký části bych mu nedala přečíst ani za nic, ale některý jsou neškodný.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené