arrow
profile_image
Adie73
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím všechny, potřebovala bych vědět, jestli máte někdo zkušenosti s nějakou kožařkou nebo dermatoložkou v jihočeském kraji. Ideálně okruh Českých Budějovic. Mám strašné akné, jizvy po akné, rozšířené póry i černé tečky, jsem z toho zoufalá, budu ráda i za nějaké osvědčené tipy nebo výrobky, které by mi s něčím z těchto věcí mohly pomoci. Předem děkuji za odpovědi.

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj, doporučuji MUDr.Danu Šmejkalovou přímo v Budějovicích a držím Ti palce

arrow
profile_image
macik993
od 29. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoojky.....jedině Mudr.Dana Šmejkalová......ve svém oboru naprostá jednička ...má plno speciálních přístrojů na akné a jiné a jiné vychytávky,jen si samozřejmě všechno musíš platit ale vyplatí se to 100%

držím palečky na úspěšnou léčbu

http://kozni-smejkalova.cz/

arrow
profile_image
Adie73
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

[reaguji]macik993
Moc děkuju a nevíte, na kolik by mě to asi tak přišlo? Studuji a nemůžu si dovolit platit tisíce, chápete..

arrow
profile_image
macik993
od 29. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jejda to nevíím...to až vás ona prohlédne a určí léčbu......těch přístrojů má víc......musíte tam prostě zajít,aby vás viděla třeba něco půjde na pojištovnu,tomu já nerozumím,akné jsem nikdy neléčila u ní.......já tam chodím na vyšetření znamének jednou za dva roky a občas pro nějaký krém když má synek ekzémek na noze

arrow
profile_image
Adie73
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na macik993:
Jasné, tak ještě jednou děkuji, zkusím a uvidím.

arrow
profile_image
Carolinee
od 15. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak mě osobně paní Šmejkalová nevzala za 5 let ani stěr z kůže. Neustále doporučovala její zařízení (laser, světla...apod.) za které jsem vyhodila docela velkou sumu. Až přes známost jsem si nechala udělat stěry a zjistila, že mám v kůži masivní formu zlatého stafylokoka a nyní jsem na antibiotikách. Ono pokud se jedná o těžkou formu, u které si zkusila hodně věcí a nevíš si rady, tak ten doktor musí z vlastní iniciativy chtít zjitit příčinu a já bohužel za těch 10 let co mě problém trápí na nikoho takového nenarazila. Sama jsem musela běhat a vydupávat si i obyčejné krevní testy na potravinovou alergii a podobně. Nyní jsem na tom tak, že stále sháním schopného doktora a jsem schopna dojet už kamkoliv. Byla jsem s výsledky testů u 3 lékařů a přehazují si mě neskutečným způsobem, jakoby to nikdo nechtěl mít na starost. Obvodní řekne ať jdu ke kožní, kožní ať k obvodní, ta že na imunologii kde mi řeknou objednání za půl roku je to boj s tím zdravotnictvím!

arrow
profile_image
Adie73
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Carolinee:
No to je hezké.. Zatím jsem nenašla čas se k paní Šmejkalové objednat, ale asi to ještě zvážím. Nebudu vyhazovat peníze za věci, co vypadají hezky, ale jsou mi k ničemu. Jinak s tím obvodním, doktorka mi předepsala Differine s tím, že mám za 2 měsíce po starostech. Zlatý oči, je to půl roku a je to jen horší. K mé ,,úžasné,, pleti se akorát přidaly suchá místa, která nejdou hydratovat snad ničím :/
Je to boj. Doufám, že budu mít nervy na to, udělat nějaké radikální řešení.. Přemýšlím o chemickém peelingu i když je to asi blbost.. :/

arrow
profile_image
Carolinee
od 15. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky jsem zkoušela byla jsem dvakrát, udělaly se mi opary na těch více spálených místech a dělaji se mi při jakémkoliv náchylnějším stavu pokožky znovu opakovaně. ten bych osobne zkoušela až na konečné jizvičky, ten proces tvorby nových pupínků tonezastaví, jde-li to z těla ven ..., ale já trpím na velmi suchou kůži s atopickým ekzémem + ty pupínky. tak možná proto jsem dopadla hůře. třeba fajn byla mikrodermadraze, maličko ti ubrušuje vrchní vrstvičku kůže ale pokožka pak není ani načervenalá nic, jen ti to uvolní póry. ale jeden xminutový zákrok 500,- kč konkrétně u paní doktorky a člověk by asi musel chodit často ...

arrow
profile_image
Adie73
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Carolinee:
Když si vezmu, že bych musela i kompletně vyměnit kosmetiku a tak.. byla by to docela pálka :/
No zatím to nechávám být, nějak nevím kam teda jít..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené