arrow
profile_image
Jitka-Strak
od 28. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky Nyní asi 10 dní beru (po antibiotikách-angína) probiotika Biopron 9 premium. V lékárně mi je doporučili, že jsou jedny z nejlepších. Prvních 5 dní jsem je brala 2x denně, doporučili mi to opět v lékárně, nyní beru 1x denně. Taky jsem zjistila, že když jsem brala 2, běhala jsem každý den " na velkou" a jakmile beru 1, vůbec na velkou nechodím třeba 2 dny.
Už asi 3 dny mě divně bolí prsa, ale třeba jen půl hodiny, potom to přejde a za 2-3 h znova. Včera se k tomu přidaly i pupínky v obličeji a bolest břicha. Úplné příznaky na menstruaci jenže tu mám pravidelnou a vlastně mi skončila a já hned začala brát probiotika. (HA neberu) Další věc je, že jsem po dlouhé době, asi 2 měsících, začala znovu cvičit a tak jestli mě to všechno z toho nebolí? Zkrátka, je možné po probiotikách mít takto brzy opět menst. nebo to může být ze cvičení?? Nebo jen se mi čistí tělo, takže takovéto příznaky jsou při probiotikách normal?
Díky za odpověď!

Při probiotikách bys podle mě takovéhle příznaky mít neměla. Spíš si myslím, že ti dojíždí ta nemoc, na kterou si brala ATB, nebo máš po ní prostě rozházený hormony. Takže klid.
Ale s probiotikama mám taky zkušenost a to takovou, že všechny mi způsobovaly zácpu, až od značky Swiss mi pomáhají.
Nebo mě napadá poslední věc - udělej si těhotenský test.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené