Myslíte si, že je pravda, že ženy starší 45ti let by se měly ostříhat na krátko? Kolikrát jsem viděla hezkou kočku okolo padesáti, skvěle oblečenou a dobře vypadající, ale ostříhaná ošklivě. Aby bylo jasné, co konkrétně myslím, je třeba Bára Basiková, když měla před časem krátké vlasy. A líbí se vám účes, jaký má třeba Vlaďka Erbová? Mně se u žen krátké vlasy téměř nikdy nelíbí.
PS: Nemyslím stavy po nemoci, ale dobrovolně střih "na Erbovku".

Ne a ne a ne. Nechápu tento trend - od určitého věku jsou všechny na krátko a nejlépe zrzavé/červené. Pokud má někdo hezké vlasy, proč by nemohly zůstat delší?

třeba tady je paní 60 let a má delší vlasy a podle mě jí to fakt sekne

http://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a-moda/modni-h vezdy/39326-oblekli-jsme-ctenarku-veru-je-ji-60-a- trendy-ji-sedi-jak-ulite

Reaguji na blackorchid: Souhlas. Taky to nechápu, proč tomu tak je. Ani u mladších se mi nelíbí účes, jaký má třeba Vlaďka Erbová.

Reaguji na Rútovna: to co má Erbová, sluší málokomu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dnes jsem videla babičku tak cca 80 let a měla cop, vypadalo to úžasně. To už je dost jiná věková kategorie, ale bylo to pěkné, ne modrý květák, ale krásný, hustý, bílý cop. 😊

arrow
Neprodává v Bazaru

Určitě ne. Vídám hodně žen, kterým je cca okolo 50 a delší vlasy jim sluší, protože jsou prostě šmrncovní a dbají na sebe. Co se týče hodně krátkých vlasů, tak ty snad sluší fakt jen tý Erbový.

Cituji blackorchid: třeba tady je paní 60 let a má delší vlasy a podle mě jí to fakt sekne

Této paní to opravdu sluší, ale přiznejme si, že málokterá žena má v 60 letech tak kvalitní či husté vlasy aby je mohla nosit dlouhé. Neříkám, že by ssi měly nechat ostříhat květák, ale nějaké mikádo či vlasy k ramenům jsou někdy určitě lepší volba než dlouhé a prořídlé vlasy

Ono se říká, že kratší střih omlazuje, tak třeba i z toho důvodu jdou dámy do kratších vlasů Asi záleží na kvalitě těch vlasů. Třeba Simoně Stašové táhne na 60 ale má krásné vlasy...Ale třeba já osobně se svojí kvalitou vlasů budu muset jít minimálně na mikádo, až mi bude tolik

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Rútovna: Myslíte si, že je pravda, že ženy starší 45ti let by se měly ostříhat na krátko?

Ne, myslím si, že je to hovadina. Pokud jsou vlasy kvalitní, není důvod se nechat oškubat.

Moje babička nosila dlouhý cop skoro na zadek do 65... Teď je jí přes sedmdesát, nosí mikádo a je kočka i v něm. Pravda je, že ona má nádherné a husté vlasy (o jakých mě se ani nesní- já jsem v tomhle po taťkově plešaté straně) a je celkově dost, no , mladistvě vyhlížející. Pravdou ale je, že si kvůli tomu dost vyslechla- ale od svých proplešatělých kamarádek, takže v tom asi dost roli hrála závist.
Nicméně, pokud se dáma umí učesat, tak třeba i takové ty ocelově střbrné drdoly, to mi přijde krásné.

arrow
profile_image
Lavender_kid
od 23. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

takto krátké střihy se mi nelíbí na mladých ani na starších. U starších žen je jednou z možností proč volí krátké sestřihy i ubývající hustota nebo nemají potřebu vypadat "k světu"

arrow
profile_image
jinakOK
od 6. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

I já jsem jedna z těch, která si toho všímá. A určitě by se na krátko stříhat neměly. Nevím, přijde mi občas, jakoby to byl trend ještě z minulých let (obzvláště krátké účesy typu: navlněný a nakulmovaný hořejšek, zbytek rovný). Ale zase chápu, že některé ženy bohužel nemají to štěstí mít krásnou bohatou kštici a tímto to zachraňují, i když si myslím, že zbůsobů je v dnešní době spousta jiných...nebo jim ten účes připadá jednoduše bez práce...ale zase na mladých si myslím, že to vypadá celkem dobře, když to ta dotyčná umí nosit (taky záleží samozřejmě na sestřihu).

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Předevčítem jsem viděla v Zlíně Baru Basikovou a vypadala skvěle!
Krátké vlasy se mi většinou nelíbí. Vrásčitému obličeji nesluší kudrny, zdůrazní je. Za mně mikádo. Dívčí účes. Delší ofina, ne těžká, ne rovná. Cestička ne uprostřed. Pokud vlasy delší, vrstvy, ne jedna délka. Ne černá barva, ne jednolitý hrnec na hlavě, ne helma. Vlasy lesklé, pohyblivé.

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nakrátko ne, ale šedé rozpuštěné vlasy do půl zad se mi taky nelíbí. Podle mě v určitém věku už by se měly vlasy buď zkrátit nebo nosit v drdolu. Rozhodně bych ale za hranici nepovažovala 45 let, spíš 60-70.

Ano.jpg

Ano2.jpg

Tohle_uz_neeee.jpg

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji truksajda: Teď je jí přes sedmdesát, nosí mikádo

To je moje holka.

arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Haniccino: Podle mě v určitém věku už by se měly vlasy buď zkrátit nebo nosit v drdolu.

Nesouhlas, podle mě ta paní na posledním obrázku vypadá skvěle. Takhle vypadat v jejím věku, tak si pískám.

Cituji Violett.ka: Ono se říká, že kratší střih omlazuje

Většinou ale naopak udělá z ženy nudnou starou matronu.
Pokud nedojde k výraznému prořídnutí vlasů, není důvod dál nenosit účes, který sedí k obličeji. Šediny lze případně dobarvit buď barvou co nejbližší té přírodní, nebo dál barvit tak, jak je žena zvyklá.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené