arrow
profile_image
blancco
od 16. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, prosím o radu či o typ na dobrou kosmetičku v Brně, nejlépe v centru. Pleť mám mastnou s rozšířenými póry, proto potřebuji pečlivou kosmetičku, které umí dobře čistit pleť mechanicky - ultrazvukové čištění špachtlí u mě nemá skoro žádný efekt. Děkuji moc a přeji všem pěkný den

arrow
profile_image
ewellyn
od 21. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na blancco: Se špachtlí mam dobré zkušenosti u SlimFOX je to šetrnější, zkus to tam.

arrow
profile_image
misakulicka
od 17. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já chodím do kosmetického salónu u lužáneckého parku. Nevím, jestli je to tím, že tam chodím pravidelně, ale utrazvuková špachtle mě pomáhá. Vím, že ale mají v nabídce i hloubkové čištění pleti, které je zakončené právě mechanickým odstraňováním nečistot. Prostředí tam mají pěkné, personál je příjemný a pečlivý. Koukni když tak na stránky, možná že už si tam třeba byla

arrow
profile_image
Enriketa
od 9. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na misakulicka: Mohla by si sem dát odkaz na jejich stránky nebo napsat, jak se ten salon konkrétně jmenuje? Díky

arrow
profile_image
Dagmy
od 17. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na blancco: Studio BELLIS na Křenové 61. Chodím tam se stejnými problémy jako máš ty už roky a jsem maximálně spokojená

arrow
profile_image
Lucee
od 17. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, taky hledám kosmetičku v Brně. nejlépe nějakou, která pracuje s přírodní kosmetikou a má laser. Jde mi taky především o mechanické čištění...

Našla jsem na netu a různě po diskusích tyto dvě kosmetičky (salony), ale chtěla bych znát názor někoho, kdo k nim chodí v současné době (bohužel ty diskuse, co jsem našla jsou už staršího data).
Znáte je někdo? Chodíte k nim?

a) http://mayanne.cz/

b) www.julka.cz

arrow
profile_image
ewellyn
od 21. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lucee: Proč mechanické čištění? Zkus to ve SlimFOX kosmetika od 490 Kč v centru, příjemný přístup. Fajn péče, přístroje mají taky. Koukni na web nebo na FB profil.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené