arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zajímá mě bělení zubů , když vám vytvoří dentista otisky a dá gel (žádný White pearl apod.). Zajímá mě, jak dlouho se má každý den bělit. jak jste dlouho (dny, měsíce) bělili než jste dosáhli výsledků a jak jste pociťovali citlivost zubů a nakonec jak jste snáželi bílou dietu. Prostě rady a triky na to, že když podstoupím tohle bělení, na co se mám připravit. Děkuju

arrow
profile_image
Kessy
od 24. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já používám gel Opalescence a nechávám ho působit přes noc. Výsledky byly vidět už po prvním použití. Ze začátku jsem bělila obden, jakmile jsem dosáhla požadované barvy (do měsíce) tak jednou týdně a pak jednou za měsíc na udržení barvy. Teď už nějaký měsíc nebělím vůbec a zuby mám pořád hezké. Sice ne už tak bílé, ale do původního zažloutnutí se mi taky nevrátily. Přestala jsem bělit právě kvůli citlivosti, zuby mě z toho začaly strašně bolet a nešlo to vydržet. Každý to ale snáší jinak, někoho to bolí a někoho ne.

arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak uvidíme uvidíme jak dopadnu já
Žádná jiná nemá zkušenosti? Holky jak jste zvládly dietu, jak vás zuby bolely, jak dlouho jste bělily a proč jste přestaly (Bolest, spokojenost)? Nechávaly jste taky přes noc?

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji netík: Žádná jiná nemá zkušenosti?

Tak já ještě zkušenost nemám, ale včera jsem byla u své zubařky a domlouvala se s ní na domácím bělení. Otisky na míru mi udělá, bělící gel je 10 a 15%, 10% pokud máš citlivé zuby nebo i jen krčky. Pokud 10% gel, tak bělíš celou noc, s 15% 4 hodiny přes den. Já to budu mít s 15% na 4hod denně po dobu 14 dní. V těch 14 dnech bílá dieta + další dva týdny po bělení to ještě dodržovat kvůli ustálení barvičky Chystám se na to asi tak za měsíc nebo dva, ale těším se na konečně zase hezký úsměv
Jinak pár témat přímo na bílou dietu už jsou založena, tak se koukni, je tam hodně rad, jinak google.com a nejlepší info od svojí zubařky nebo dentistky.

arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na smarny: jo jo o bílé dietě jsem tu četla - právě mě zajímá vše o tom. Délka, citlivost apod. a můžu se zeptat za kolik ti to udělá?
A za jak dlouho ti vyhotoví otisky? To je na počkání? Taky se do toho asi vrnu a o tom 15% jsem nevěděla, tak se s ní dohodnu, ale asi 10% bude lepších ale přes celou noc se trochu bojím (nemít nad tím kontrolu).

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji netík: za kolik ti to udělá?

za 3 000,- ale víš jak, já si pak musím taky připočítat další penízky, protž až to se vybělí, tak zoubky budou zářit, ale bílé plomby to nevybělí, takže ty pak budu muset vyměnit za nové a to se asi protáhnu, protože třeba já mám geneticky špatnou sklovinu, takže to budou další výdaje navíc
Jinak otisky ti ona zhotoví asi hne dna počkání, teď po kontrole mi to nabízela, ale akorát jsem měla vytažený stehy, takže nemůžu, ale co jsme pochopila, tak to bude na počkání, nejdýl třeba do druhého dne, na tohle jsme se neptala.
Co se týče jídla, tak zatím mi ve zkratce řekla všechno to, co tu holky o bílé dietě v jiných tématech psaly, i džusům všem se vyhýbej. Všemu, kde jsou přidaný barviva, takže asi ideál žít měsíc na bílém jogurtu

arrow
profile_image
Iso-bel
od 21. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, vím, že téma je staré, ale třeba někomu pomůže v budoucnu - já nyní mám bělení na doma na noc, na 12 dní, cena 2500 + 180 speciální pasta proti citlivosti zubů. Zuby jsem začala cítit až čtvrtý/pátý den, změnu jsem viděla ihned a čím déle gel používám, tím větší změna je. Již teď po polovině léčby mám zuby znatelně vybělené. Bílá dieta se dá přežít.

arrow
profile_image
Barbie007
od 26. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobré zkušenosti mám s domácím bělením od dentistky. Stálo mě to 2500 Kč a dostala jsem otisky na noc, které se nosí týden až deset dní. Třetí den byly zuby trochu citlivější, ale za proceduru to stálo. Výsledkem byly krásné zuby o několik odstínů bělejší. Samozřejmě se časem barva vrací, takže je nutné podstupovat bělení opakovaně :-/ Nebo dodržovat bílou dietu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené