arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky kamarádka jde na Galavečer boxu a potřebuje být nejkrásnější Co byste poradily za doplňky, hlavně jakou kabelku a doplňky k černým šatům a béžovým otevřeným botám? Díky

24042011159.jpg

arrow
profile_image
M_martina mojeid
od 19. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

asi bych zvolila kabelku podobného odstínu moc dalších doplňků bych nedávala, takhle je to krásné

arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jestli si kámoška vezme černé psaníčko, tak bych volila náramek ve stejném odstínu jako jsou boty. Nebo bych si vzala béžové psaníčko. Prostě nějak to zkombinovat, aby ještě něco ladilo s tou černou a něco s béžovou Náhrdelník bych zvolila klidně výraznější a zkombinovat ho třeba s naušnicema. Zrovna tak by se mi to ale líbilo bez náhrdelníku či řetízku, já třeba celkem nerada nosim něco na krku a dá se to vyladit i bez řetízků apod.

Šaty jsou úžasnéé ale ty boty se mně k tomu moc nezdají k těm šatům bych volila spíš červené lodičky a červené doplnky...

Krásné šatičky i botky, já bych k tomu vzala třeba pro obvzlávštění červené či modré (spíše světle modré) větší psaníčko a jen třeba zlatý náramky (kruhy a hodinky)... Jinak alespon psaníčko v podobné barvičce jako jsou botky, pokud nechce být vyloženě výrazná ..

Hlavně bych tedy vynechala tygrovaný náramek.

Reaguji na Lafelay:
souhlas

arrow
profile_image
lary mojeid
od 14. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Botičky jsou nádherné. Mohu se zeptat odkud jsou? Akorát k těm šatům se mi tedy taky moc nehodí...

Vyměnila bych náramek jen za zlatý (leopardí je moc) a zlatý kruhy, kabelku bych zvolila černou.

Já bych zlato nevolila obecně se mně moc nelíbí..

Zlato bych volila asi jen v případě, že bys měla černé lodičky. V tomhle případě bych si já osobně vzala perly. A stejně si nemohu pomoct a ty botky mi k tomu moc nejdou.

arrow
profile_image
DiOOne
od 8. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji petla93: Kabelku asi černou, nějakou nařasenou-psaníčko...

Tak to za mě rozhodně ne, ani černou a ani nařasenou, to nařasení bohatě stačí na šatech,podle mého názoru ještě k tomu nařasená kabelka by byla moc, si myslím
Jinak já bych brala botky taky jiný, ale aj tyto jsou dobrý, a když je kamarádka má už vybrané, tak ji v tom nebudu dělat guláš, jsou v poho. Já bych volila rozhodně rudej lak na nehty, psaníčko v barvě bot, spíše jednodušší, možná větší, a rozhodně bych se nabála zlatý a přidala zlatý doplňky ( např. hodinky,náramky, prsten...) toť můj názor, káždá máme ale samozřejmě jiný vkus

arrow
profile_image
karin.s
od 24. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Namiesto tých doplnkov by som volila npr. výrazné naušnice zlatej farby a jednoduchú čiernu kabelku ,to by úplne stačilo.

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

černou kabelku néé, to by bylo moc smutné i kdyby měla naušnice sebevýraznější.. na krk bych nic nedávala, nemám to ráda, takže jen náramky a naušnice, zlatá je asi nejlepší, perly mi k tomu přijdou moc jemný.

arrow
profile_image
DiOOne
od 8. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Markvitka: perly mi k tomu přijdou moc jemný.

Mě též přijde, že pokud potřebuje být nejkrásnější, jak se tazatelka ptala, tak perličky ne-e, ale vkusné zlaté doplňky, aby to dodalo glanc, šmrc, luxus, či jak to říct

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené