arrow
profile_image
Enies
od 4. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Tři osmnáctileté holky chceme jet v létě k moři na dovolenou....jenže nechceme dopadnout jak v účastnících zájezdu a skončit na pláži s důchodci a rodinkami s dětmi. Tak se vás ptám, jestli nevíte o nějaké cestovce, která by organizovala pobyty vysloveně pro mladé lidi?..Nechceme ale tábor, ani jazykový studijní pobyt...toho je všude dost. Díky za odpovědi.

jeďtě na Ibizu, tam se pobavíte

tak to vím přesně !! Rhodos - oblast Faliraki ) tam se nudit rozhodně nebudete ! je tam milion turistů i češi milion clubů a zábava every day...prostě to tam žije "

arrow
profile_image
Elilinka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jo Ibiza je opravdu good ale myslim, že i když pojedete jinam a s jakoukoliv cestovkou,tak ta cesta společně s důchodci a rodiči s dětmi se dá přežít..co pak budete dělat na místě, to už je jen na vás) zvlášť když pojedete někam do nějakého živějšího městečka s diskoškama atd...bejt váma bych si spíš prostudovala místo kam vyrazit, jaké tam jsou možnosti vyžití atd...ne jaka cestovka organizuje zájezdy s mladýma.. a nebo jeďte do Italie, pokud je někdo z vás blondýna tak má o zábavu s Italama postaráno..to samé platí i o Turecku atd atd..však víte

Enies
volila bych jakékoliv řecké letovisko, také jsme tam jezdívali.

arrow
profile_image
Elilinka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji lucinkaf: volila bych jakékoliv řecké letovisko, také jsme tam jezdívali

souhlasím..já mám s Řeckem ty nejlepší zkušenosti ze všech

Cituji Elilinka: a nebo jeďte do Italie, pokud je někdo z vás blondýna tak má o zábavu s Italama postaráno..to samé platí i o Turecku atd atd..však víte

no právě Tam nás rodiče právě pustit moc nechtěli, proto jsme volili řecké destinace, je to civilizace, spousta zábavy mimo hotely a ubytování, protože třeba v Tunisku a Turecku a jiných arabských zemí mimo hotelové komplexy té zábavy není tolik, jako třeba v tom Řecku, Itálii, Španělsku, Francii apod.

arrow
profile_image
elliss
od 22. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Doporučuju Španělsko-Lloret de Mar-tam to žije anebo i Bulharsko-Primorsko(pokud vám nebude vadit,že je to tam samý Čech)..Ale jinak si myslím,že když je dobrá parta,tak si zábavu umí obstarat všude..

Bulharsko - Slunečné pobřeží. Tam je opravdu živo a na místě je zábava levnější než u nás...2 roky zpátky pamatuju tequilu za necelých 20Kč

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Sandee: Rhodos - oblast Faliraki

Jo,tak tam to bylo docela vostrý.Jinak i na Kypru bylo dost živo.Ale třeba Zakynthos byl klidnej.

arrow
profile_image
misutka
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A kde to je hezké v Bulharsku už jsme byli asi 4 v Burgasu,a chtěla bych jinam.

Elilinka
jj Řecko, Rhodos - Faliraki..pro mladý holky ideál..ale můžete se tam i zašít až si budete chtít dát oraz..je to úžasné místo

arrow
profile_image
milow33
od 8. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Itálie Lignano Sabiadoro

arrow
profile_image
Paja321
od 16. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ibiza v letadle z čr jsme sice byli jediný mladý, ale věř že na ostrově není o zábavu a společnost nouze.

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nebo zkuste CK Mundo, jezdí na kole, pěšky, poznávají země... podívej se na jejich webovky. Já teda s nima nebyla, jezdím zásadně na vlastní pěst, ale párkrát jsme je někde potkali a účastníci se tvářili spokojeně. Pro míň akční lidi mi to přišlo super šance, jak někam téměř bez starostí vypadnout....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené