arrow
profile_image
Toka
od 5. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jezdíte někdo na dovolenou do Itálie ? Nemáte někdo dobrý typ na letní dovču pro dvě rodinky s dětma ? Severní Itálie - Lignano apod. Vím, že je toho na netu spoustu, ale raději dám na doporučení.

arrow
profile_image
franceska
od 28. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj já jsem jezdila často do Italie na dovču moc semi tam líbí ale do střední italie.moc hezký je to v San benedetto del tronto to je asi nejznamnější,grottamare,Martinsicuro.-všude je hezky.Žila jsem tam.

arrow
Neprodává v Bazaru

Toka
Ahoj.Já jsem byla až dole u Sicílie,tak je taky moc krásně a hlavně jsou tam fajn lidi.Teď tak dost řádí mafie,tak to moc nedoporučuji

arrow
profile_image
Toka
od 5. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

franceska
Jednou jsme ve střední byli a to je autem už docela štreka, proto chceme spíš na ten sever, kvůli dětem.

arrow
profile_image
Ivka11
od 5. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

arrow
profile_image
Toka
od 5. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pernicek
Právě, že jsme v Lignanu taky byli a super. Zábava pro děti i dospělé, to večerní korzování zbožňujeme. Hledám tip na nějaké ubytování. Co jsem tak porovnávala ceny cestovek a nabídky přímo stránkách Lignano.com, tak přez cestovku je to až o deset tisíc dražší !!

arrow
profile_image
vanessaa
od 14. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

naše cela rodina miluje v italii caorle , byli jsme i v san benedetu,i jiných mistech , ale caorle vede, jezdime tam už 10 rok . je to kousek jsme tam ze 7 hod ,teplicko i moře tam jsou tak neni co řesit... vždy na leto mame naplanovenou jednu leteckou dovcu a caorli , ta nesmí chybet

ahoj už popáte pojedeme do Lido di jesola, 30 km od Benátek, čisto, naprostá spokojenost i s miminkama.

arrow
profile_image
Mishaaa
od 30. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sice to není sever, ale nádherná je oblast Palinuro

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

serena
ahoj už popáte pojedeme do Lido di jesola, 30 km od Benátek
ahoj chystáme se letos také do Jesola,ale vůbec nevím do jakého hotelu.Máte nějaký typ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Doporučuju Kalábrii byli jsme v italsko-českém kempu. Pláž jenom pro kemp, tak že žádné mačkání.

arrow
profile_image
EvíkS
od 1. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

My jedeme letos do jednoho domečku od britský cestovky "Toscana Rustica"
- je to sice trochu dál od moře (cca 30 km), ale děsnááá romantika

Ahoj, taky se přidám. Jedeme taky do Lido di Jesolo, hotel Vianello, jedeme přes CK. Máme 2 malé děti, takže doufám, že se tam vyblbnou. A my taky. Můžete mi napsat, jak to tam vypadá, co kavárničky, obchůdky apod. Těším se na večerní procházky, tak doufám, že nebudu zklamaná. Alespoň z fotek a z recenzí, co jsme četli, to vypadá, že zklamaná nebudu. Díky za info

arrow
profile_image
Toka
od 5. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

serena

Můžu se zeptat kam jezdíte ? Do apartmánu nebo hotelu ?

arrow
profile_image
Toka
od 5. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nenašla by se nějaká sympatická rodina s dětmi na dovču do Itálie ? Chystáme se v létě, ještě nevíme kam přesně a nechceme jet sami.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené