Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost? Nosila jsem asi rok a půl fixní rovnátka, pak asi 5 let vyndavací a doktorka mi řekla, že by mi mohla z vnitřní strany nalepit drátek, aby se zuby udržely rovný. Prý bych jinak musela ty vyndavací nosit už napořád, alespoň párkrát týdně. Tohle mě docela zaujalo, ale zase nevím, určitě se to bude špatně čistit, když je to na zadní straně zubu, a co třeba při líbání Ale je pravda, že ty vyndavací rovnátka už mě hodně štvou

arrow
profile_image
tkanule
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mám měsíc... čistím to úplně normálně, ten drátek je zalitej pryskyřicí těsně na zubech, takže čistíš vlastně jenom okolo jako normální zuby. Při líbání nevím jestli nějak používáš zadní stranu zubů, já ne, tudíž mi nepřekáží

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Drátek je úplně v pohodě, neusazují se za nim nečistoty a hned si na něj zvykneš.. a při líbání, já zadní stranu zubů nepoužívám, takže A stejně, když ti ten drátek dá, sundávacím rovnátkům se nevyhneš.. Já ho tam teda měla i při sundávacích, ale ty jsem měla jen na noc

No nemyslela jsem kvůli zubům, ale kvůli jazyku, myslela jsem, že by mohl být cítit, že není něčím zalepený No já nosím sundavací už taky jen na noc, ale právě že mi to už docela vadí, hlavně když vynechám pár dní, je to trochu vidět....myslela jsem, že tohle je místo nich, škoda Takže ono to asi žádnej velkej efekt nemá co, když se u toho stejně ty rovnátka nosí...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

ono to ty zoubky přidržuje, ale musí se nandavací nosit. Já ho mám už asi dva roky, teď jdu na poslední kontrolu k zubaři, tak mi ho prý vymění a bude hotovo... vůbec nikdy mi to nevadilo, při jídle, čištění...

arrow
profile_image
tkanule
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já nejsem teda úplně normální případ, ale klasický rovnátka na noc nemám a nevím jestli ten monoblok, co mám na noc, má za úkol držet i zuby, ale spíš ne

Cituji Fergiee: určitě se to bude špatně čistit, když je to na zadní straně zubu, a co třeba při líbání

No já to mám již dlouho a drátek mi nevadí... já měla první fixní rovnátka a teď nosím 2x týdně sundávací na noc a mám i ten drátek z vnitřní strany zubů. Pokud budeš mít hmotu u drátku dobře vymodelovanou, tak si ani neuvědomíš, že tam ten drátek máš. Jen asi první dny si na to budeš zvykat. To je vše... a s čištěním také není problém

arrow
profile_image
Elaine1
od 14. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám ho asi 3 roky, ale jen na dolních zubech, docela bych ho ocenila i na horní, protože jsem ty vyndavací rovnátka pak vůbec nenosila a zase se mi rozjíždí Jinak drátek mi nevadí, zvykneš si rychle, neusazuje se za ním nic, a při líbaní nepřekáží už vůbec

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já ho mám asi 4 roky, ani o něm nevím. Zatím si toho ani nikdo nevšiml, jen jednou, když jsem stála výrazně výš než dotyčný a smála se. Fixní jsem měla půl roku a sundávací nenosím vůbec a nepřipadá mi, že by se mi zuby křivily.

arrow
profile_image
LuUcy
od 13. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Neprasknul/neuvolnil se vám někdy ten drát ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Já mám ten drátek přesně měsíc + sundavací rovnátka. Drátek mi dala automaticky ani se mě neptala. Ze začátku mi to bylo nepříjemné, tak jsem radši nosila ty rovnátka ale po týdnu to bylo v pohodě

arrow
profile_image
Lucie96
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Drátek mám asi půl roku, nepřekáží, nevadí, čistí se v pohodě.. Jestli se líbáš zadní stranou zubů, tak jsi asi akrobat a obdivuju tě já ne, takže mi to nevadí a ani přítel si nestěžoval
Drátek je zatavený v pryskyřici, jak už bylo zmíněno, tudíž nedráždí jazyka ani neškrábe a rozhodně nehrozí, aby se ti uvolnil pokud je ta práce dobře provedená, tak se není čeho bát. První dva dny jsem si sice po tom neustále přejížděla jazykem, přece jen to bylo "něco nového v puse", ale pak v pohodě teď to dělám spíš nevědomky, z nudy

arrow
profile_image
majuska852
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dnes, 16:42:55 - Připojeno během spojování:
Drát na zubech po sundání rovnátek

Měla jsem před pár lety fixní rovnátka. Od té doby co mi je sundali mám u spodních zubů takový drátek. Nevíte jak dlouho tam má být? Protože doktorka mi řekla, že už nemusím chodit na kontrolu, jedině kdyby byl nějakej problém a já nevím, zda ten drát na spodních zubech budu mít celý život. Zapomněla jsem se jí na to zeptat.

No s největší pravděpodobností až do konce života. Ale myslím, že podobné téma se tu už řešilo.

arrow
profile_image
Mischellin
od 11. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky myslim, protože pokud by ti ho sundali, zuby by se ti zase hned rozjely

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené