Ahojky, tak jsem zase byla šikovná a podařilo se mi vyprat miláčkovi pas, což by asi nebyl takový problém, kdyby nejezdil jako řidič kamionu. Tak tu tak sedím a přemýšlím co udělat, on je někde v německu, vrátí se v pátek jen na otočku a zase jede pryč, takže si ho asi těžko o víkendu vyběhá, dal by se sehnat nějaký duplikát? Tenhle pas platí ještě 5 let. Nebo mohla bych mu pas zařídit já s jeho plnou mocí? Poraďte prosím jestli víte co s tím.

1EPE
Nechat udělat nový pas,duplikát na co?Prostě nový doklad.
Naštěstí po Evropě pas není potřeba a tak zajdi na pasové,vyplň formulář,přilož fotku a za tři týdny má tvůj živitel nový.

Laky
No jenže on jako řidič z povolání ho prostě mít musí, (upřímně taky nechápu proč, ale když jede někam do firmy, hodněkrát ho po něm chtějí) a já teda fakt nevím, jestli ho vydají mě když nejsme manželé. A tři týdny je teda doba kterou fakt bez pasu být nemůže.

raduzkaaa
No tak to je teda pěkný. Že se za blbost platí, to vím, s tím jsem počítala.
No, ale dost mě zaskočilo že to musí být podané v místě trv bydliště, protože aby toho nebylo málo, tak to on má hlášené teda poněkud daleko odsud. To teda zase bude legrace to zařídit.
Ale mockrát díky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené