arrow
profile_image
Modelka15
od 27. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj.. Víkend 7. - 8. 5. proběhne tato akce.
Jdu poprvé, tak by mě zajímalo, jak to tam vypadá - lidi, zásoby, ceny.
Podělte se o zážitky.

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Elle jsem neabsolvovala, ale dvakrát již Marianne, což je vpodstatě to samé. Všude spooousta lidí, takže čekaní na volnou kabinku, u pokladny... Pokud si chceš třeba koupit boty a obchod je zařízený tak, že mají jiné velikosti ve skladu a prodavači ti je nosí, tak se pomalu nedočkáš. Moje doporučení: pokud to jde, obejdi si ty obchody ve čtvrtek nebo pátek, všechno si vyzkoušej, pamatuj si velikosti (klidně si je napiš) a o víkendu už jen jdi, sundavej ze stojanů a odnášej ke kase. Taky tím omezíš nakupování věcí, které vlastně nepotřebuješ a bereš je jen proto, že jsou levnější. Jinak myslím, že je to super akce, utratím vždycky docela dost, ale pokaždé mě hřeje ten pocit, že jsem ušetřila

arrow
profile_image
fenixka
od 18. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Bude jenom v Praze?

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na fenixka: Ne, platí to i do celých sítí obchodů, takže i mimo Prahu. Tady je odkaz na všechny obchody.

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ale pozor, dle článku to platí pouze v případě, že máš kreditní kartu od té správné banky. NENÍ TO PRO VŠECHNY, taky jsem se těšila, ale pak jsem si přečetla podmínky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Vážně je to limitované tím, že musíš mít kreditní kartu od té správné banky? To se mi nechce věřit, myslela jsem si, že je to pro všechny...nebo alespoň pro ty, které budou mít slevové poukázky z Elle.

arrow
profile_image
Kattia
od 26. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na kiya:

Cituji kiya: Vážně je to limitované tím, že musíš mít kreditní kartu od té správné banky? To se mi nechce věřit, myslela jsem si, že je to pro všechny...nebo alespoň pro ty, které budou mít slevové poukázky z Elle.

Bohužel ano Taky jsem se těšila, mám Elle doma...musíš mít LadyKartu, tuším od Komerčky, nějaká novinka asi. Škoda.

arrow
profile_image
Macca
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

hej nee já mám vybranou kabelku v Olomouci! Já jsem to teda pochopila tak že ty slevové kartičky jsou pro všechny města, který jsou tam pak vzadu v tom časopise uvedený protože napřiklad sleva do H&M platí jen v Paladiu a do A3 sportu platí i do OL. A na tu speciální Lady kartu pak budeš mít ještě větší výhdy než normální smrtelník s normální kartou. Tak jsem to teda pochopila já, ale nemám časopis u sebe tak si za tím nemůžu 100% stát

arrow
profile_image
Daisy1
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ale asi na 15 obchodů má slevu každý, i ten kdo nemá lady kartu.

Může prosím někdo napsat, v jakých obchodech mohu získat slevu i když nemám tu kreditní kartu? Já to nemohu nikde najít…

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Aha, já si vůbec nevšimla, že je to omezeno tou platební kartou! Díky za upozornění... Uvažovala jsem, že se zúčastním, ale to jim na to teda kašlu a počkám do podzimu na Marianne - tam jsou všechny slevy pro všechny nakupující, jen u některých poukazů můžeš mít slevu ještě vyšší, pokud máš platební kartu od City Bank tuším.

arrow
profile_image
Modelka15
od 27. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak to sem vůbec netušila, že je to omezený., tak to musím prozkoumat.. kde to najdu?

Ale vůbec ne ten kdo vlastní kartu bude mít jenom větší slevu (např. bez karty v HM sleva 20% a s kartou 23% ) je to logické, když se na to kouknete. A navíc to takhle bylo i minulý rok.

Tak už jsem si konečně koupila ten časopis a je mi to všechno jasné Slevu má každý a pokud vlastníte tu kreditní kartu máte v průměru o 3% vyšší slevu...

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hurááá, tak to se omlouvám za mystifikaci a děkuji za dobrou zprávu!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené