arrow
profile_image
Jahůdka_
od 26. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, v lednu odjíždím na Erasmus do Paříže problém je v tom, že pořádně nevím, jak sehnat ubytování, jelikož škola neposkytuje koleje a hledání ubytování nechává víceméně na studentech Proto se chci zeptat, jestli některá nevíte, jak v Paříži sehnat bydlení na 5 měsíců, ne moc drahé - max 550 euro/měsíc.. Budu vděčná za každé rady a tipy, klidně piště i SZ děkuji

arrow
profile_image
zuzie
od 1. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkus www.appartager.com. Já takhle hledala, ne sice přímo pro Paříž, a našla jsem. Ale chce to pevné nervy a hodně štěstí

arrow
profile_image
Lucikik
od 9. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem byla ve Francii taky na Erasmu, ne teda v Paříži, ale jedna holčina studovala tam. Ubytování sehnala u nějakého pána v bytě, pronajal ji jeden pokoj, jenže měl kočky nebo co, tak se potom odstěhovala do jiného bytu. Určitě to nebude problém něco sehnat, horší je to, aby to bylo bezpečné. A myslím, že platila něco do 200€.

arrow
profile_image
bertik
od 9. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zkus napsat škole, jestli by ti nemohli poslat kontakty na studenty, kteří tam jsou teď. Spousta jich jede jen na 1 semestr, takže by ti mohli pak přenechat svůj byt, nebo aspoň poradit. Myslím si, že v Paříži to bude bez problému. Já jsem byla v menším městě a tam byl problém sehnat pronájem jen na půl roku, pro majitele je to nevýhodné...

arrow
profile_image
Jahůdka_
od 26. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, díky za tipy

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené