arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

1

Už několikrát se tu někdo zmínil, že používá expresor.Ale nikdo už nenapsal jak přesně se to používá, jestli kůže nezůstane podrážděná a zarudnutá a jestli to má fakt efekt a nezanechává jizvičky.Budu ráda za jakékoli info.Díky.

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vypadá to takhle http://www.kosmetika-mako.cz/zbozi/expresor-jednos tranny-kc5610.html to očko dáš na tu tečku trochu zatlačíš jak je potřeba a ona se vymáčkne. Zarudnutí trochu je, ale u každýho je to jinak někdo to má 2 dny a někdo třeba vůbec. Ale tohle je asi nejefektivnější, protože nic nemažeš, prostě rovnou vymáčkneš.

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

1

Reaguji na elle11:
Na jiný diskuzi, ne na Omlazení jsem četla, že na to chodila slečna ke kosmetičce a ta jí tímhle udělala jizvy na obličeji.Asi je to hlavně o šikovnosti

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nikississ: No nesmí se na to tlacit hrozně moc aby ses nepoškrábala, ale neni to náký ostrý. Jenom tak jemně dokud to nevyleze. Já to používám už od 13cti co se mi to začalo dělat a žádný jizvy sem si tim naštěstí neudělala. Ale radši si to tim dloubu sama než když mi to dloube kosmetička, protože si to tim přitlačim jak chci. Byla sem asi u tří a všechny mi to dělali tak, že rychle přejížděly a hodně tlačily, že sem si řikala, že se v tý rychlosti do všech teček nemůžou ani trefit. A lepší je předtim tu kůži trochu nahřát, třeba umýt teplou vodou.

arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, expresor mám doma, ale leží mi v šuplíku. Nějak z něj nejsem nadšená, možná že jsem ho používala nešikovně. Jizvy mi rozhodně nedělal, to ne. Ale zarudnutí bylo vždy na několik dní a ještě se to místo tak ze 70 % zanítilo, takže na to kašlu, docela drahá sranda to byla no Když už se mi nějaký póry vyloženě derou ven, vezmu papírovej kapesníček nebo vatové kolečko a lehkým zmáčknutím to jde ven. Samozřejmě vždycky pleť vyčistit a třeba napařit, přesto to dělalo neplechu.

arrow
profile_image
Airy
od 26. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na elle11: Jj dělám to podobně. Jen doplním, že kuži je třeba připravit. Já předtím používám změkčovadlo na komedony od Ryor (je to z řady Profesionální kosmetika). Někdy stačí napařit obličej, nebo si dát kaolinovou masku.

Kůže není tolik poškozená a zarudnutí zmizí přes noc. Za sebe říkám dobrý, ale chce to trochu cvik.

záleží taky na typu vaší pleti, někdo má póry otevřené a špunty mu skáčou ven skoro samy, potom je to dobré.

Cituji Ziralka: já ho měla 10 let a ted se mi rozbil a jsem z toho zoufalá

Tak koupíš nový Od Salvusu stojí myslím 2 stovky a je super

V obchodech nevím, já kupovala na netu http://www.salvuspraha.cz/vyrobky/e-shop/nastroje/ cz ale koukám, že je dražší, myslela jsem, že byl za míň

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevíte kde by se dal koupit v Brně?

arrow
profile_image
Nikolie
od 9. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené