arrow
profile_image
Gabi96
od 29. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sem se všemi vašemi radami ! nechci takovej ten normální přirozenej , ale pořádnej objem! už sem dost naštvaná, protože už sem zkusila tolik prostředků a nic Když jdu někam večer tak si vlasy vyfoukám fénem, ale to vlasy děsně ničí a to na běžný nošení prostě ne! Tak raďte

hm nevím co vše jsi zkoušla teda...záleži na střihu jaky máš a váhu vlasu...mě třeba stačí si vlasy fénovat s hlavou dolu a třeba natupírovat a samozřejmě nalakovat...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tupírování je NEJVĚTŠÍ vlasová sebevražda!

Já objem mám, ale když chci obrovský, tak foukám přes kulatý kartáč a použiju Hair boosters, jestli znáš (přikládám kdyžtak foto ). Jde to tedy jen do hustých vlasů, ale stojí za to- bezvadně drží, nejsou vidět a objem dělají neuvěřitelný!

11653.jpg

arrow
profile_image
Amalthea
od 24. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji berryblue: Hair boosters

jak to "funguje"?

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji berryblue: Tupírování je NEJVĚTŠÍ vlasová sebevražda

to je blbost, není. osobně mám tak málo vlasů, že kdybych je každý den nenatupírovala, ani žádné vlasy nemám, jen tři chlupy. a mám jich pořád stejně.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Amalthea: jak to "funguje"?

Jednoduše- zvedne se vrchní část vlasů, nasadí se to (bezvadně drží!) a vlasy se na to hodí zpět. Jsou pak hoodně zvedlé, což dělá ten objem, jak už název napovídá.

1106_atclaires_bumpi.jpg

Cituji imoen: a mám jich pořád stejně.

to jo ale v jaké kvalitě?

Cituji berryblue: Hair boosters

wow, a jak to drží na té hlavě?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji imoen: to je blbost, není

Čili chceš říct, že drchání (často už lakovaných vlasů, náchylných tím víc ke zlomení) v proti směru růstu vlasům neškodí?
Zapátrej na netu, mně několik odborníků řeklo, že je to ještě horší, než spát s mokrými vlasy, a to už je co říct.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Nympha: wow, a jak to drží na té hlavě?

Právě, že skvěle!
Mně osobně nedrží ve vlasech ani čelenka, mám je hrozně přírodně lesklý, ale tohle mi drželo celý den.

arrow
profile_image
Amalthea
od 24. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na berryblue:
vypadá to jako chytrá vychytávka

arrow
profile_image
Daisy1
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na berryblue: Můžu se zeptat, kde jsi to koupila? Neničí to nějak vlasy? Docela dost mě to zaujalo!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Daisy1: Můžu se zeptat, kde jsi to koupila? Neničí to nějak vlasy? Docela dost mě to zaujalo!

Já jsem to koupila tady ve Skotsku- nosí to tady strašně moc holek. Možná by se to dalo sehnat na Amazonu..... ?
Zdá se mi, že to vlasy neničí. Já když to vyndavám, tak za to neškubu (to by možná ty vlasy potrhalo), ale jakoby to stáhnu dolů, že to prakticky učeše ty vlasy a zdá se to okej.
Nosím to tak jednou, dvakrát týdně.
Je to k dostání v x odstínech, podle barvy vlasů.

arrow
profile_image
Daisy1
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na berryblue: ale ono to vlastně udělá jen objem jakoby vzadu do účesu ne? Já si představovala, že budu mít rozpuštěné vlasy, ale to by vypadalo blbě

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na berryblue:

já přece vím, co mám na hlavě! vlasy lesklé, neroztřepené konečky.

lakuju zásadně až po natupírování a tupíruju kartáčem, ne tupírákem. opravdu mám naprosto stejné vlas,y jako před dvěma lety, kdy jsem s tím začala...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené