arrow
profile_image
Flossy mojeid
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, neznáte nějaký šampon nebo kúru na suchou pokožku hlavy? Je to strašně nepříjemný pocit, když je ta pokožka napnutá a ještě jsem nenašla žádnou kosmetiku, která by mi pomohla...zkoušela jsem nějaké šampony a kúry proti lupům, ty mě však zbaví jenom lupů, ale suchou pokožku na hlavě mám stále...
Předem moc děkuju za rady!

Zkuste olivový olej.

Zkus Biohar, je to takové vlasové tonikum, podle výrobce má silný hydratační efekt.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jetsli máš zároveň lupy smíchej si tea trea olejíček a olivový olej a udělej si zábal před mytím .

arrow
profile_image
balea12
od 28. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ale zase to s těma olejema nepřežente nebo si to ještě více vysušíte. Posílám vám zajímavé video (aspon pro mě) http://www.stream.cz/video/153/20336-blaho-12-cit livka

arrow
Neprodává v Bazaru

No mě různé vody vysušovaly ještě víc, běžné šampony dráždily i když hydratovaly, přírodní šampony Urtekram (na které nedám od té doby dopustit) se mi zdály nejlepší, protože mi přišlo že vše líp vymyly ale je pravda, že takřka vůbec nehydratovaly, ale když jsem po nich použila kondicionér Lavera s bio mandlemi a bio medem tak bez problému. Jinak na hydrataci mi vždy výrazně pomohl olejový zábal a na podrážděnou pokožku hlavy a lupy olejový zábal s tea tree olejem. Ale je jasné, že každému vyhovuje něco jiného.

arrow
profile_image
alliss
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Možná ti chybí vitamíny. Zkus si koupit nějaké vitamíny skupiny B. Nejlepší je B komplex

arrow
profile_image
Flossy mojeid
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moc děkuju za rady, vyzkouším všechny - některá snad musí zabrat!

arrow
profile_image
show
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Biohar ne! Vysušenou pokožku spíš podráždí, hlavně když jsou něaké prasklinky - ty jsou u suché kůže pravidlem. V lékárně se dá zakoupit šampón od CotisHelp ten je výborný, dále jsou od té firmy i masti dení a noční. ty jsou dobré v masce. A oleje jsou taky fajn hlavně tea trea.

arrow
profile_image
Flossy mojeid
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

show
Díky za upozornění, zrovna zítra jsem na něj chtěla jít...

Cituji show: Biohar ne! Vysušenou pokožku spíš podráždí, hlavně když jsou něaké prasklinky

Tak to, se omlouvám, to jsem netušila. Ale vysušenou pokožku jsem měla, a Biohar mi tedy rozhodně neuškodil ani nepodráždil.

arrow
profile_image
Flossy mojeid
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já ho zkusím, a když mi bude vadit, tak to spravím nějakým olejem... Zplešatět z toho snad nemůžu...

arrow
Neprodává v Bazaru

Flossy
Mě dělaly všechny tyto vody obecně zle, ale každá jsme jiná tak to klidně vyzkoušej.

arrow
profile_image
Flossy mojeid
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

framboise
Jojo, zítra jdu na nákupy...ale preventivně asi založím téma "Jaká paruka ke světlé pleti?" a "Kde sehnat kvalitní paruku ve zlínské kraji"

arrow
profile_image
creamgirl
od 7. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

zkus konopnou osetr.vlasovou kuru ATOPOS

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené