arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Doporučte prosím fén na dlouhé těžké nepodajné vlasy s tendencí krepatit. Nejlépe s výkonem 2000 W a výše. Děkuji předem za rady.

Mám tento Remington D3710 a nedám na něj dopustit http://www.muj-remington.cz/damska-pece/o-vlasy/vy sousece-vlasu-feny/fen-remington-d3710 , vlasy po zadek mám suché do 5ti min, hladké, neelektrizují, nekrepatí (jako když se vyfoukám např někde na návštěvě jiným fénem).

arrow
profile_image
Sandyna_ mojeid
od 18. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

Já mám doma už cca 3 roky Philips HP8183 Salon DryControl a jsem s ním moc spokojená. Rychle vysouší, ale vlasy nemám presušené, zelektrizované.
http://www.philips.cz/c-p/HP8183_00/salondry-contr ol-vysousec-vlasu
už jsou i novější modely, jak koukám, takže ty budou ještě o třídu výš, záleží, kolik chceš do fénu investovat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Sandyna_: Philips HP8183 Salon DryControl a jsem s ním moc spokojená


Taky, vlasy mám sice pod lopatky ale hodně husté a tvrdé, takže samy o sobě by mi schly tak 5 hodin, s fénem je mám max. do 10 minut

arrow
profile_image
Tanja77
od 1. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dívej se na výkon (udaný ve W). Chce to co největší, většinou mají fény těch 2200W.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Tanja77: děkuji za radu, to je přesně to co píši v popisu, že bych ráda aby měl min. 2000W ale nevím konkrétně který, značku jaké má mít vlastnosti a tak.

arrow
profile_image
Tanja77
od 1. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měla jsem 2x tento fén Remington, vlasy sušil rychle (fénuju vždy přes kartáč) a byl bezchybný. Nyní mám ještě tento a funguje úplně stejně. Zdá se mi, že různé ionizace a spol. jsou spíš pověry. Pokud chceš dražší nástroj, můj současný i minulý kadeřník nedali dopustit na Bio ionic. A aby měl fén delší kábel jestli máš daleko zrcadlo od zásuvky.
Ty hrozné zdrchy v hotelích tak špatně suší vlasy proto, protože mají právě nízký výkon.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené