arrow
profile_image
Peggiii
od 19. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, dovolila jsem si založit tohle téma, protože jsem tady žádné takové nenašla. Po přečtení jednoho místního fóra o krátkých vlasech ve mě zase začal hlodat červíček a začala jsem zvažovat, že půjdu do kraťoučkého sestřihu.Mám hrozně jemné vlasy, ze kterých jsem celý život nešťastná. Mám sice zhruba představu, ale ke kadeřnici chci jít až s obrázkem, který bude 100% přesně odpovídat mé předstvavě. Líbí se mi typ účesů jako má Marcela Augustová (možná ani ne ta moc kraťoulinký) nebo jako mívala dřív Charlize Theron, Victoria Bechham apod. Také jsem bezva krátkýho platinovýho ježka kdysi viděla na jedné české vizážistce, bohužel nevím, jak se jmenovala... Za vaše příspěvky budu vděčná a určitě nebudou inspirací jen pro mě

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

takhle jsem to nosila kdysi (natali by slušel i pytel nebo holá hlava)

vlasy_natali.jpg

arrow
profile_image
2broucci
od 14. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takhle jsem to nosila kdysi, teď mám zase dlouhé

P1000499.jpg

P1000585.jpg

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj, a nemohla by jsi si dát do profilu nebo sem svoji fotku( obličej s vlasy), abychom trošku viděly i Tvůj typ

mysl asi tohle?

nebo takto?

Ahojky, ja to mám takto, ale už zase přemýšlím o návratu k dlouhým...a že se zase roky načekám, no jo, holt impluzivní rozhodnutí, xixi

DSCN4829.JPG

Jéé, tak to děkuju za pochvalu holky, zkusím ještě něco vyhrabat, ale že bych si fotila vlasy třeba zezadu, tak to bohužel nee. Došla jsem ke kadeřnici s noťasem pod paží a ukazovala jí fotky Rhianny, co jsem postahovala z netu, dá se vygooglit skoro každý její účes, i s fotkama zezadu apod. Na googlu stačí rovnou zadat rhianna´s hair nebo hairdo/hairstyle a jen prohlížet obrázky...čili dle ní mám střih i barvu. Jinak já šla na krátké z téhle délky (a barvy)...

puvodni delka

dorustajici

chvilku po kadernici :)

Tu jsou ještě poslední dvě fotky, kde jsou ty vlasy viděět.

17368_1290276289316_.jpg

DSCN4862.JPG

arrow
profile_image
Angiiii
od 30. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Peggi, tak jak ?? už máš krátké vlásky ?? Já se jdu nyní střhat takhle ... úplně jsem si ten účes zamilovala ...

23450_383651008195_2.jpg

SylvieVanDerVaart.jpg

arrow
profile_image
akret452
od 4. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

dnes, 16:08:09 - Připojeno během spojování:
Fotografie účesů pro krátké vlasy

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli nemáte nějaké typy jaké účesy udělat pro krátké vlasy? Nechala jsem se ostříhat hodně na krátko ( vzadu mi to šlo perfektně gelovat a nahoře to bylo delší o něco málo), teď už je to o něco málo delší ale vůbec nevim co s nima mam udělat

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zadej si do googlu "pixie haircut" a najde ti to mraky fotek. A na tvém místě se jdu zase ostříhat. Krátké vlasy je třeba stříhat velice často (1x za 4-6 týdnů), aby měly požadovaný tvar.

arrow
profile_image
akret452
od 4. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Už právě nechci mít krátký vlasy ale zase dlouhý

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Když jsem měla krátké vlasy nic jsem s nima nedělala, jen trochu vyžehlila ofinku a přelákla lakem. Jde o to jaký máš střih.

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

S fotkou by šlo radit lépe

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

To si teda moc nepopísala svoju aktuálnu dĺžku

arrow
profile_image
Lety
od 5. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, líbí se vám na holkách krátké vlasy? Uvažuji o nich, ale bojím se hlavně toho dorůstání

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené