arrow
profile_image
Pandík
od 29. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,
nedávno jsem si koupila Gel - lak a prodavačka mi na odstraněí doporučila Kosmetický aceton. Když jsem si však chtěla gel lak trvalo mi to snad přes hodinu, vůbec mi to nešlo jednoduše odlakovat, dělala jsem něco špatně? Chvíli jsem aceton na vat. tampónku nechala na nehtu a pak klasicky odlakovávala a nic prosím pora'dte. Napiště jak to půjde dolů rychle a aspo'n šetrně. Děkujiii mockrát.

arrow
profile_image
gaga55
od 8. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, někde jsem četla, že je dobré ten aceton nalít do misky a nehty do toho namočit asi tak na 10-15 minut. Pak by to mělo jít sloupnout zkoseným pomerančovým dřívkem.

arrow
profile_image
Pandík
od 29. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na gaga55:
ahoj, děkuji za radu já už byla minule zoufalá, šlo pak poznat, že gel změknul a pak jsem to krásně sloupla, jelikož jsem si dneska udělala nové, při odstraňování budu myslet na tvou radu a vyzkouším
Holky klidně piště dál, každá rada dobrá

já taky používala aceton v mističce,ale hrozně mi to ničilo nehty a vůbec celou kůži na prstech...tak teď to beru bruskou, je to za deset minut dole a bez následků

arrow
profile_image
deniisek19 mojeid
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

dej si aceton na tamponek a prst i s nasáklým tamponem zabal asi na 2 minuty do alobalu. Pak to půjde hned.

arrow
profile_image
deniisek19 mojeid
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji poletucha: teď to beru bruskou

gel-lak je ,ale od toho,aby se právě nemusel obrušovat a neničily se tím nehty.

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já většinou gellak sloupnu.... občas to jde ztěžka to někde "načnout" ale jde to. Občas mám ten nehet pak takový hrubší, ale málokdy. Hlavně na něj zas dám ten gel lak, takže ej to jedno.
Jinak taky mi funguje to někde naloupnout a pak pomocí olejíčku na nehty a dřívka to odloupnout ... Nebo jak někdo psal, tak alobal a aceton

arrow
profile_image
Pandík
od 29. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na deniisek19:
A pak to jen sloupnu? Nebo to ještě odlakuju tím aceton či normálním odlakovačem.
No já si právě říkala, že v té misce by mi to ty nehty mohlo zničit..

arrow
profile_image
deniisek19 mojeid
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Pandík: A pak to jen sloupnu? Nebo to ještě odlakuju tím aceton či normálním odlakovačem.

ten gel jako kdyby poprsaká a trošku se stáhne, pak jen odlakovat normálním olakovačem a je to. Mimochodem, s tím alobalem, mužeš taky použít uplně obyč odlakovač

arrow
profile_image
amystic
od 23. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přesně tak, aceton na vatičku, vatu přiložím na nehet a obmotám alobalem. Po cca 10min sundám. Vezmu pinzetkou některý "okraj" který se buď již naloupl a nebo ho prostě naloupnu a stáhnu.
Někdy na nehtu zybdou takové záděry gelu. Nejdřív jsem se vyděsila že to je zničený nehet, ale to jsou fakt jen zbytky gellaku který můžeš obrousit jemně, aniž se dotkneš vlstního nethu.

arrow
profile_image
lieinikiai
od 29. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Říkám si, když to tak ničí nehty, proč teda gel lak nedoplňovat stejně jako gelovky? Když se dá 2x podklad, pak barva a top, tak by to fungovat mělo. Jenom lehce obrousit barvu, sbrousit přechod na nehet, zmatnit nový nehet blokem, dát nějakej ten prep a znova přetáhnout base gel lakem, barva, top.
Je to jen teorie, na gel lak se teprve chystám, ale gelovky už nějakej ten pátek dělám Co na to říkáte?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené