arrow
profile_image
HCdracice
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

V letáčku od Rossmanna jsem našla novinku Got2be guardian angel - pumpičkový sprej ochrání vaše vlasy před nepříznivým působením fénu či vlasové žehličky rozehřátých až na 220 C.
Ale v prodeji jsem ho neviděla nebo jsem ho musela přehlídnout.
Já jsem od got2be používala ten STRAIGHT ON LAK a tem mi vyhovoval, ale tenhle by měl být ještě lepší, když má vlasy ochránít před tak vysokou teplotou.
Ale zase se bojím ho koupit, protože jsem zkoušela od Lorealu HotLiss sprej a po něm jsem měla hrozně splihlý vlasy.

arrow
profile_image
opinka1
od 16. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já už bych si na vlasy ze sortimentu obyčejných drogerií asi nic nekoupila. Kdysi jsem používala od got to be ten fialový sprej na žehlení a od loreál hotliss...nebylo to vyloženě špatné, trochu to vlasy uhladilo, ale neměla jsem pocit, že by je před žehlením nějak výrazně chránilo. Kupuji si přípravky na vlasy u svojí kadeřnice a nemůžu si stěžovat Rozdíl je opravdu viditelný.

arrow
profile_image
annette
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem si kdyis koupila od Got2be taky ten fialový a od té doby jsem se zařekla, že si od této značky nic nekoupím- vlasy jsou splihlé, bez objemu a rychle se mastí... taky tu "ochranu" jsem v tom nějak neviděla. Jinak teď mám HighHair Flat Iron Spray od Welly a neměnila bych

arrow
profile_image
vendelinka1
od 8. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji opinka1: Kdysi jsem používala od got to be ten fialový sprej na žehlení

Já jsem s tímto výrobkem byla naprosto nespokojená.

Cituji annette: Já jsem si kdyis koupila od Got2be taky ten fialový a od té doby jsem se zařekla, že si od této značky nic nekoupím

Já taky.

arrow
profile_image
Lenushe
od 26. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Koupila jsem si guardian angel v Rossmanovi, ale zatím ho používám krátce na to, abych ho mohla zhodnotit. Ale přijde mi, že jsou vlasy takové jemnější a hladší, když je tím nastříkám.
Příště chci zkusit ještě ten spray od Welly, který tady hodně lidí chválí.

arrow
profile_image
HCdracice
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Už jsem si ho koupila a spokojenost, ale to bude asi tím, že mi vyhovoval i ten fialový

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jelikož mám bezproblémové vlasy, tak si nemůžu stěhovat. Vlasy jsou po tom heboučké a myslím, že určitě nějaká ta ochrana tam bude

arrow
profile_image
Ladyna
od 9. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tenhle spray mám,ale nepříjde mi že bych po něm měla lepší vlasy ani že by nějak chránil. určitě bude lepší když si koupíš profi ochranu na vlasy

arrow
profile_image
Simča79
od 12. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám ho taky a používám ho před fénováním a žehlením , zatím spokojenost

méně než
10 příspěvků

Já ho mám taky a je rozhodně lepší jak Loreal, chtěla jsem si koupit hot spray od kadeřnice a ona sama mi řekla, že používala za 4OOKč a zákaznice si stěžovali, že mají potom mastné, slepené a splihlé vlasy.

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já ho měla taky, mě vůbec nepomohl, měla jsem rozlítané vlasy a zvlnily se mi i přesto, že nebylo vlhko.

Nejlepší je pro mě osis flatliner schwarzkopf.

arrow
profile_image
Ar_
od 17. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, vyfotila by jste mi některá složení Got2be guardian angel, prosím?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené