arrow
profile_image
nicolhair
od 7. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, googlila jsem si hennu na vlasy, naskočil mi takový vzorník (viz. přiložený obrázek). Mám tmavě blond vlasy ("myší") a jak tak koukám do toho přehledu, není tam jak by tmavá blond vypadala po obarvení bordó, hnědé a černé. Proč? (proto, že ten kdo má přírodně světlé vlasy si vlasy černou barvit nebude, protože má moc světlý odstín pleti? nebo to nejde?). Odstín vlasů který bych dosáhla s barvou mahagon se mi moc nelíbí, chtěla bych tmavší.
.. a myslíte, že když se DMková henna vymyje(?), ztratí se i "ozdravení" vlasů?

arrow
profile_image
okura
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

DMková henna je na nic

Reaguji na okura: Já mám z hennou z DM dobré zkušenosti.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji nicolhair: a jak tak koukám do toho přehledu, není tam jak by tmavá blond vypadala po obarvení bordó, hnědé a černé. Proč?

Protože na razantnější změny se doporučuje předbarvení červenou hennou Takže pokud bys například chtěla tmavě hnědou, znamenalo by to, že by sis nejprve obrazvila vlasy na zrz a třeba za pár dnů na tu hnědou. Říká se tomu dvoufázové barvení, henna se vždy odvíjí od původní barvy vlasů a na blond by hnědá nemusela být hnědou.

Jinak k dotazu, mé původní vlasy jsou myší blond, stejně jako máš zřejmě ty. Barvím se hennou už více než rok a mám pěkně zrzavé vlasy, ve stínu do hněda, na slunci červeno/zrzavé odlesky.

Zkušenosti tedy mám:
Henna z DM - slabší barvení, příliš drahá na gramy
Henna Caca Marron od Lush - lepší než z DM, složitá příprava a taky spíše lehké tónování než barvení
Henné Color, odstín Auburn - pěkná červená barva, vymyla se rychle do zrz a jako jediná mi barvila polštáře, ručníky atd...
Henné Masria (hennedrug) - krabička jako z minulého století, avšak krásná červená, která držela, špatná dostupnost v mém kraji, jinak by byla favoritem
Henna Khádí - favorit, zrzavá chytá zrzavě a nevymývá se, zkoušela jsem i hnědé, a ty se vymyly do zrz, avšak mým záměrem byla pouze tmavší zrz, což přidání hnědých odstínů splnilo

Pokud by ses chtla na cokoliv zeptat, klidně napiš

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené