Nazdárek holky,

plánujeme s přítelem dovolenou, nicméně nikdo z našich přátel se není schopný domluvit na konkrétním termínu ani místě, prostě na ničem. Takže bych ráda sehnala touto cestou jeden pár ( na věku ani tak nezáleží ) , který by rád strávil dovču ve 4, samozřejmě nemusíme spolu být na dovolené 24hodin denně, ale večer popít, jít se do města pobavit, půjčit si auto, jet na výlet, nakoupit pár pěkných věcí apod.

Destinace může být libovolná.

Takže kdyby se takový pár našel byla bych moc ráda, kdyžtak piště SZ

Jejda, ty jseš odvážná Tak good luck, ať to vyjde co nejlíp - já na dovolenou ve čtyřce vzpomínám jako na špatný sen.

arrow
profile_image
Deci
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji dadabus: já na dovolenou ve čtyřce vzpomínám jako na špatný sen.

Jé, to snad ne, mě to taky letos čeká Je fakt, že jsem o něčem podobném taky uvažovala - tedy hledat pár na dovolneou přes net, ale kamarád si našel babu, tak už nemusím

Reaguji na dadabus:
Tak ono pokud si ten pár nesedne, tak prostě si každý udělá svůj plán a je to ! Ale také jsem teda od známých slyšela hrůzostrašné story !

Já mám problém, že moje nejlepší kámoška, se kterou bych opravdu chtěla jet na dovču, tak má přítele, kterého my s přítelem nesnesem a to snesem téměř každého !

být tebou budu opatrnější a zašla bych s nima nejdřív třeba na kafe taky jsem slyšela až katastrofální story)

Reaguji na Marie Antoinette:
No, tak to mám také v plánu !

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já už bych taky na hromadnou dovolenou nejela. Vždycky když si na to vzpomenu, stojí mi všechny chlupy na hlavě i na těle ... Jeden alkoholik co byl 24 hodin v kuse namol - bez Zlatopramenu ani ránu, místo kafe Zlatopramen...., holka co na 2hodiny po ránu všem zablokovala záchod kvůli šminkování (nemohla si s sebou vzít na dovolenou malé zrcátko..) ,neustálý bor.del- každý si chodil v botách a nikdo po sobě neuklízel, neschopnost domluvit se na jakémkoliv výletu..pak přibyly hádky..no prostě hrůza děs..už nikdy víc, a to šlo jen o pět dní

Přeju hodně štěstí při hledání - chce to narazit na pohodový lidi naladěný na stejnou vlnu a určit si pravidla.

Reaguji na Mia_Sofia:
Jejdaaaaaa, tak to já jsem si myslel atak, že bychom každý spal ve svém, každý měl tak nějak svůj program, ale třeba jenom pár dní za dovču se někam jelo nebo taak )

S někým skoro cizím bych do stejného aparmtánu apod. jít nechtěla ))

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Bajina8888:
Takový trošku Big Brother jsme si tam zkusili - ale pokoj jsme měli naštěstí každý svůj.

Cituji Bajina8888: do stejného aparmtánu apod. jít nechtěla

já už taky ne a sousedit spolu těsně asi taky není to pravé ořechové

ale takhle jak to píšeš

Cituji Bajina8888: večer popít, jít se do města pobavit, půjčit si auto, jet na výlet, nakoupit pár pěkných věcí apod.

by to špatně dopadnout nemuselo..to zase proč ne .

arrow
profile_image
curlicue mojeid
od 8. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na dadabus: já na dovolenou ve čtyřce vzpomínám jako na špatný sen.

bohužel mám stejnou zkušenost, jela jsme s nejleší kamarádkou a jejím přítelem, se kterým si dobře rozumým ale problém byl v ní proste jsme se tam nesnesli a ted se nemůžem ani vystát. takže příště jedině sami s přítelem.

Jinak když na dovolené natrefíš na sympatické lidi tak i snimi se dá pobavit a trávit bezva dovolená, když už nechcete dovču trávit sami.

No holky jak to tak vidím, tak si tu dovču asi nejvíc užijeme sami !

arrow
profile_image
svarcovaeva
od 5. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejlepší dovolená je když jedete sami a nebo s tým, koho dobře znáte a rozumíte si. S někým cizím bych určitě nejela a když už by jsme nechtěli trávit večery sami, tak se dá na společných animacích třeba nebo u bazénu či jinde s někým seznámit. Aby jsi si tu dovolenou spíš nepokazila. Jinak ti tedy přeji aby jste si ji užili tak nebo tak. At už je léto...

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Neviděla bych to tak drasticky... Stačí si někam nejprve zajít a více se poznat.. většinou to zda ti ty druzí sednou, nebo ne poznáš velice rychle ( alespoň tak to mám já ).. a pokud se jedná vyloženě o to být někde ve stejné sestinaci, hotelu a sedět spolu u večeře, zajet na vejlet apd... Proč ne ? Pokud by se vyskytl problém, tak přece s nima nemusíte trávit tolik času...
Má kamarádka jezdí do hodně exotickejch destinací a musí touhle cestou hledat každý rok, neb s batohem a na vlastní pěst není ochoten jet každý...

My jezdíme každej rok ( už 10 let ) na týden an chalupu v ČR a je nás vždy jiný počet ( dle toho kdo se nahlásí - organizuju já ), většinou se jedná o stále stejné ,, zdravé jádro ,, a cca třetina lidí se mění... A je to každý rok fajn a všichni se těšíme.. Je vždy trochu problém s uklízením, neb při větším počtu lidí je to prostě problém - pokud po sobě každý ihned neuklidí, pak se to hromadí, nějaká děcka do toho a je to nahlavu Ale nad to je potřeba se povznést a neřešit to ...

Jinak se v květnu chystáme s manžou do Maroka ( už podruhé ), ale nejsme moc válecí - buď autem z ČR, nebo letenky s Němcema a autem půjčeným v Maroku šup do pouště ( mám tam známou ). Jezdíme a kde se nám líbí tam zakotvíme... Máme nějaký hrubý plán kudy a kam a improvizujeme...

Jinak mám velkou chu´t na Indii ( manža zatím odmítá ) a v takovém případě bych také řešila spolucestující na webu... Ale já jsem hodně společenský a komunikativní tvor a mám dost známých právě na cestovatelských webech...

Za mě - neboj se toho...Klidně se s někým domluvte..

Cituji Bruce78: Za mě - neboj se toho...Klidně se s někým domluvte..

Přesně jak jsi napsala ty, není přece nutné, abychom s němi na dovče trávili veškerý čas, takže já se toho nebojím !

Každopádně už se mi pár holčin ozvalo, tak jsem zvědavá ))

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené