arrow
profile_image
Beunka
od 27. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevíte jaký make-up hodně dobře kryje a tím pádem zneviditelní červené fleky na obličeji?.. Dík

arrow
profile_image
allase
od 4. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

přeci nějaký ten profesionální od Dermacolu... Jinak hodně krycí je od Vichy Normaněco a od Guerlain Parure Extreme (to jen různé cenové kategorie, pro představu...)

Taky se přikláním k tomu zelenému make-upu od Dermacolu, ale je fakt, že to vypadá jako maska. Radši zkus navštívit dermatologa.

Hodně krycí je Make-up Cover od Dermacolu, ale je jen na lokální použití.

arrow
profile_image
camelie
od 16. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hodně krycí je VICHY DERMABLEND,jsem maximálně spokojena.

Taky se připojuji k dermablendu od Vichy, výborně kryje, po čase se po něm pleť sice poměrně dost leskne a větší nános už vypadá jako maska, takže hlavně vybrat vhodný odstín, ale jinak velká spokojenost. Není to sice žádný zázrak, ale rozhodně patří k těm lepším.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ze své zkušenosti mohu doporučit makeup z řady DIOR "Diorskin forever Foundation" URL .. kryje krásně, drží dlouho a velmi dobře se nanáší. Je sice z dražších, nicméně pokud si ho koupíš v zahraničí - např. na jahodě, vyjde Tě až o 600,-- levněji než např. ve Fann nebo Sephoře, kde se cena pohybuje kolem 1.300,--, zvláště je-li příhodný kurz

arrow
profile_image
carolli
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jsem moc spokojená s Toleriane od LRP... Krásně mi sjednocuje barvu mé "nečisté" pleti, kryje dobře, ale zároveň nevypadám jako kdybych měla nepřirozenou masku na xichtě

Cituji carolli: Jsem moc spokojená s Toleriane od LRP... Krásně mi sjednocuje barvu mé "nečisté" pleti, kryje dobře, ale zároveň nevypadám jako kdybych měla nepřirozenou masku na xichtě

taky se přidávám

arrow
profile_image
carolli
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Kotatkosarinka: taky se přidávám

Toleriane buď miluješ nebo nenávidíš

Já ho miluju, konečně make-up který mi vyhovuje

Cituji carolli: Toleriane buď miluješ nebo nenávidíš

to je fakt, vždycky bud ctu totalní zápory a nebo absolutní okouzlení...
Jelikož moje plet není výstavní tak tenhle makeup je pro mě takovej vetší zázrak

arrow
profile_image
carolli
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Kotatkosarinka: Jelikož moje plet není výstavní tak tenhle makeup je pro mě takovej vetší zázrak

Mám to podobně jako Ty Konečně s Toleriane mi stačí k nalíčení make-up + pudr, řasenka + lesk a jsem se sebou spokojená. Pěkná pleť dovede zázraky

arrow
profile_image
Martinaaa
od 28. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já dlouhou dobu používám Vichy dermablend, krycí schopnost je pěkná, ale trochu mi nevyhovuje roztírání a hlavně se mi v podstatě hned po nanesení udělají takové ,,hrudky''.

Nezpůsobuje Vám tohle i Toleriane? Může bát i na sušší pleť?

arrow
profile_image
chocolat
od 8. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přidávám se k Toleraine
Mám sušší citlivou pleť a štvou mě černé tečky na nose - Toleraine je výborně zamaskuje.
Martinaaa
Takže na sušší pleť proč ne (dávám pod něj ale mastnější krém, aby se lépe roztíral) Hrudky nee.

arrow
profile_image
Martinaaa
od 28. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

chocolat
V tom případě vyzkouším. I cenově je skvělý.
Můžu se ještě zeptat, jak je to s odstínama? Je výběr, trefím se do odstínu?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené