arrow
profile_image
Jaňulka88
od 26. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, na úřadu práce jsem našla inzerát s agenturou a nikde na netu jsem na ni nenašla žádné reference, po zavolání na číslo mám sjednaný pohovor na 18 hodin, Začíná mi to být podezřelé, nerada bych se napálila. jedná se o Tereza Flídrová - provozovna, Žilkova 2061/11, Řečkovice, 621 00 Brno 21 Brno, okr. Brno-město. Díky moc za rady a zkušenosti.

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

už to že je pohovor na 18.00 (pohovory takhle pozdě většinou neprobíhají v solidních firmách) zavání .. Víš aspoň jméno firmy, či co se bude propagovat? Nic bych za to nedala, ale připomíná mi téma hostesky pro prodej parfémů..

arrow
profile_image
Didonka
od 23. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky neblázněte dělám hostesku 6 let a tohle solidní jednání tedy není . Navíc přes úřad práce se taková práce sehnat rozhodně nedá. Viděla bych to na prodej parfémů nebo ještě neco horšího..

arrow
profile_image
_RroXxy_
od 12. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

souhlasím na 6 večer je to fakt divné to bych asi neriskovala většinou jsou pohovory dopoledne nebo odpoledne ale nikdy takhle pozdě .

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky bych se na to vykašlala, kamoška takhle naletěla nějaké agentuře (sídlo Brno-sever, už si nepamatuju,ale může to být tato!). Hledali hostesky na brigošku, 100/hod., nabídka po NC, většinou ochutnávky, prodej prac, prášků apod...Nakonec ji odvezli kamsi na menší město, tam jí do ruky vrazili parfémy a prodávej. Domů jí vzít nechtěli, musela složitě shánět odvoz... Vykašli se na to...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené