arrow
profile_image
Gabisaurus
od 16. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte,
ráda bych dělala hostesku. Už jednou jsem tu příležitost měla a teď bych si chtěla udělat profil u nějaké agentury. Projížděla jsem fotky ostatních dívek a zarazilo mě, že některé dívky si tam vkládají fotky ve spodním prádle. Zajímalo by mě, proč to dělají. Je to jen tak anebo když tam budou mít fotku ve spodním prádle či v plavkách, budou mít větší šanci sehnat práci? Přece jenom, jde o práci, která se vykonává v oblečení, potencionální zaměstnavatel by tedy neměl hledět na to, kolik je toho holka ochotná ukázat, k čemu tedy to? (Neberte to jako kritiku, jen mě zajímá odpověď)
A taky jsem se před nedávnem nechala ostříhat. Snad všechny jsou tam dlouhovlasé...Myslíte, že v tom bude problém?

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Fotky ve spodním prádle nemá právo žádná agentura požadovat, nicméně realita je jiná.
V reálném životě to totiž chodí tak, že slečna může napsat, že má velikost M, ale když na místo dorazí, nevleze se ani do XL. Dle fotky postavy ve spodním prádle (samozřejmě nesmí být vulgární ani vyzývavé) lze pak ,,vyčíst'', jestli se daná slečna pro pozici hodí. Neboť se mnohokrát stalo, že slečna vypadala drobně, ale měla velmi velká prsa a nebyl na ni kostým atd., nebo naopak vypadala nereprezentativně, neboť na sobě měla promo oblečení velmi narvané.
Jinak častorkát hraje pro hostesingové agentury hlavní roli zkušenost. Můžeš mít dlouhé vlasy, krásný obličej a vše kolem, ale co z toho, když promo nebudeš umět prodat.

arrow
profile_image
bbdot
od 4. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hlavně hosteska se říká kdečemu-může to být holka na promoakci zrovna tak jako gogotanečnice. Já bych si teda fotku ve spodnim prádle do profilu nedala už jen kvůli tomu, že je to veřejný a může to vyhledat kdokoli. Možná to opravdu může agentuře pomoct odhalit nežádoucí proporce, ale myslím, že fotka postavy bohatě stačí. A naopak podlě mě ty solidní agentury taková laciná fotka akorát odradí.

arrow
profile_image
Gabisaurus
od 16. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kacii_: Reaguji na bbdot: Díky za odpověď . Už chápu, ale takovou fotku si dávat nebudu.

arrow
profile_image
tajnevedy
od 28. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

DARLING CABARET A SPOL. = STOP OBCHODU S LIDMI (ŽEN A DĚTÍ)
STOP ISLAMIZACI EVROPY = ZNÁSILŇOVÁNÍ ŽEN A DĚTÍ....

VÍCE NA: http://www.tajnevedy.cz/cz/stop-iluminati/zneuziva ni-muceni-a-vrazdy-deti-hobby-evropskych-elit-cr-a ktualne/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené