Zdravím byla jsem pozvána na pohovor jako vedoucí příměstského tábora. Měla bych si připravit nějaké kolektivní hry pro děti, které budu na pohovoru prezentovat.
Mám už nějaké vymyšlené jako jsou na začátek seznamovací hry, hry ve skupinkách atd.. Ale nemám jich mnoho a proto bych ocenila od zkušenějších další nápady Hlavně hry na stmelení kolektivu aby se děti pořádně poznaly.
Za veškeré rady a nápady budu moc vděčná

arrow
profile_image
Pati.baby
od 6. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, na příměstské jezdívám už 3 roky, takže nějaké hry tam taky hrajeme, ale spíš čas vyplňujeme výlety. Ale z her: např. na malé lístečky napíšeš čísla od 1 - 40 a takové množství podle toho kolik máš týmů a rozmístíš je na trávu a pak běží první a vezme 1 a vrátí se a tak dlouho dokud nějaký tým nevyhraje. Pak hra sirky, kdy jsou 2 a každý má pravou ruku za zády a společně se snaží vrátit sirky do krabičky a zavřít jí. Nebo bingo s lístečky od sportky. Nebo na hřišti schovám malou hračku nějakého panáčka a děti hledají. Nebo děláme takové nebe peklo ráj ohledně přírody. A první den si uděláme takovou knížečku z tvrdého papíru, kde si vždy po odpoledním programu píší nebo malují, co jsme ten den zažili... Je toho určitě víc, ale toto mě ted první napadlo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené