Nemáte někdo zkušenosti s tímto zářením na akné? Je to na úlevu od bolesti spíše, ale doslechla jsem se, že to někomu hodně pomohlo na akné. Co myslíte?

arrow
profile_image
FiFa20
od 17. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nevěřím těm lampám, lampičkám, svítidlům a světličkům Podle mě to nemůže fungovat...

arrow
profile_image
svarcovaeva
od 5. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já bych moc neriskovala. Aby to nebylo ještě horší. Syn chodil na laser- prý zaručeně funguje. Jo funguje, ale na tahání peněz z peněženky...Ty infralampy budou to samé..

Obyčejné infra to je pouze tepelné ne?
To by mohlo být dobré si tím prohřát kůži před vymačkáváním, ale to je asi tak všechno.

Michelles: a nemáš na mysli něco jako omnilux? To bude ale spíš modré světlo, to působí cíleně na tvorbu bakterií v kůži. Jedna moje kolegyně jezdila do Asklepionu a za pár týdnů, kdy jezdila na kosmetiku, absolvovala kúru s laserovou gelovou maskou a několik sezení (nebo spíš ležení pod omniluxem, se jí pleť hodně zlepšila. Tak to by mohlo být ono. Jinak bych ale asi takovým těm různým přístrojům prodávaným nadoma nevěřila- my máme doma za 12 000 lampu Zepter a je úplně k ničemu. A laser- to zas bude něco úplně jiného, ten je invazivní (tedy pokud nemyslí svarcovaeva biostimulační laser) spíš na jizvičky a následky po akné, určitě bych nešla na laser s aktivním akné.

arrow
profile_image
Morgan le Fay
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Infračervená lampa je dobrá na rýmu protože prohřívá dutiny, a ani není moc dráhá, stojí pár set. V zimě se jako prevenci proti rýmě nahřívám celkem často, ale že by to nějak zvlášť pomáhalo na akné nepozoruji. Ale na druhou stranu to rozhodně neuškodí.

Tak my jsme s mamkou (trpí hodně na opary) investovaly do Biostimulu a po třech měsících aktivního svícení (3x denně) mi zmizelo všechno aktivní akné. Tím myslím, že se mi absolutně zatáhly všechny aktivní ložiska, který jsem na obličeji měla. Nyní už léčím jen jizvy, který se mi během akné vytvořily. Doufám, že do prázdnin bych mohla mít pokoj. Takže za mě, ROZHODNĚ FUNGUJE.

arrow
profile_image
adulina
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A nemáte někdo zkušenost s cleane? je to přístroj na odstranění akné,nekeři psali že to pomáha..pomocí parsku modrého světla..děkuji

arrow
profile_image
SvetnickaM
od 22. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Doma máme bioptron lampu od zepteru (jedna ze zastaralejších technologií) nevím jestli funguje na aktivní akné, ale rozhodně zklidňuje + po vymáčknutí se pupínky zahojí během dne

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené