arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Diskuze s podobným názvem byla založena docela nedávno, pak smázana, možná proto, že první příspěvek vypadal jako reklama(možná to i byla). Každopádně, mě tam zaujaly asi dvoje šaty, tak by mě zajímala vaše zkušenost. Popřípadě i názor. Jendá se o půjčovnu, která má fungovat na pricipu - vyberete si šaty, přivezou vám je, zkusíte a zase si je odvezou. Pokud se domluvíte na termínu platí se záloha 500 kč. Vzhledem k tomu, že celkové půjčovné má být 1500 mi to připadá málo. Nemyslíte, že by mohlo jít o nějaký podvod? Nerada bych pak zůstala bez šatů

arrow
profile_image
B.bbbb
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Vanilka29: Taky by mě zajímalo, jak to vlastně je. Tak nízká částka za půjčení a ještě doprava zdarma? No nevím...

Reaguji na Vanilka29: velmi zajímave, jelikož na focení ideální, škoda, že bydlím v modrém okruhu. A ona ta doprava zdarma je jen praha a okoli. Jinak se platí.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji evixik: ona ta doprava zdarma je jen praha a okoli. Jinak se platí.

Díky, nevšimla jsem si

arrow
profile_image
Lenka12345
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám s satygohome velmi dobré zkušenosti. Váhala jsem zda je radši nenavštívit v salonu v Praze, ale nakonec jsem se rozhodla si objednat rozvoz. Na zkoušku přijela s šaty velmi milá slečna a do šatů mi pomohla. Nakonec i poradila s výběrem . Šaty (krásně nažehlené) mi přivezeli dokonce o den dříve a za dva dny si pro ně zase přijeli. Takže určitě doporučuju. Podle mě je to výborná služba a ty ceny mají opravdu nízké

arrow
profile_image
Mia21
od 9. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nedoporučuji..
Už je to hodně starší téma, ale kdyby na něj někdo narazil, tak bych nadoporučovala - objednávala jsem sestřence krásne šaty z internet.shopu za cca 2000kč, moc kvaltní materiál a provedení vše super. na satygohome.cz je maji taky, ale v prodeji za 8000kč, vyčuranost sama

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené