arrow
Neprodává v Bazaru

Jak často lakujete nehty? Já vždycky v neděli věčer, pak ve středu a v pátek večer odlakovávám a na víkend nechávám volně dýchat. Ségr mi říká, že to už trochu přeháním Jak to máte vy?

Já absolutně "nárazově". Třeba dnes jsem si je nalakovala,asi po 2 týdnech, ale v neděli-pondělí už je určitě nebudu mít pěkné, tak odlakuji. A nalakuji třeba za týden.. Občas lakuji měsíc v kuse a pak zase měsíc nic )

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Většinou v pátek, čili jedenkrát týdně Lak mi vydrží tak do úterka, takže středa, čtvrtek odlakované a pátek nanovo

arrow
profile_image
dendulka
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Většinou tak 2x do týdne. Nosím tedka výrazné barvičky, které bohužel na nehtech moc dlouho nevydrží takže mi nic jiného nezbývá. Když jsem nosila francouzskou manikúru tak mi vydržela i 5 dní.

arrow
profile_image
Doodie_M mojeid
od 31. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

přibližně dvakrát do týdne, ale přesně na dny to rozdělený nemám dolakovala jsem právě teď, snad mám alespoň do pondělí/úterý pokoj

arrow
Neprodává v Bazaru

No já mám na nehtech pořád nějaký krycí, protože mám polodlouhé nehty a nesnáším, když mám za nehtama vidět špínu která nevim, jak je to možný, čistím ty nehty tak každou hodinu a za 5 minut je tam znova

Reaguji na Salvador:
Hustý plán

Já cca 1 - 2 x týdně. Záleží na tom, jaký mám lak. Ale od BarryM, OPI a nebo Sally Hansen mi klidně ten týden vydrží.

V průměru asi 2x do týdne, taky záleží jak co...někdy si třeba nalakuju spešl lak jen na příležitost k oblečení a další den se mi nehodí tak odlakuju

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Když mám lakovací období, tak každé 4-5 dní, když ho nemám, jsem třeba 2 měsíce bez. Ale i když lakuju, používám nenápadné béžové, světle růžové, perleťové, protože jsem hrozný detailista a nesnesu, když je vidět byť jen kousíček odprýsknutí.

arrow
profile_image
clobene
od 28. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jedenkrát týdně, zrovna dneska se na to chystám. Laky mi na nehtech naštěstí ten týden vydrží.

arrow
profile_image
Crannie
od 23. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zhruba 3x týdně, dost mi vadí, když se lak začne loupat/je oprýskaný atd. Světlejší laky vydrží déle, protože i když se trocha odprýskne, není to vidět. A ano, taky slyším, že to přeháním, jenže jsem si pár let kousala nehty a jako výsledek mi teď začíná horní část nehtu (ta bílá část) někde v polovině nehtu, a nenalakované nevypadají vůbec dobře

Tak jednou týdně, podle toho jak je trápím
Ale většinou mi ty laky tuhle dobu vydrží.
Dneska odpoledne se na to chystám

arrow
profile_image
klarinka0964
od 27. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mitternacht: jsem hrozný detailista a nesnesu, když je vidět byť jen kousíček odprýsknutí

to já taky, takže sebou vždycky nosím lak a když se kousíček odloupne tak přelakuju, jinak lakuju většinou tak 2 až 3 krát týdně, jak kdy, např. teď jsem měla týden prázdniny, tak jsem nelakovala vůbec, ale zítra budu asi zase lakovat

arrow
profile_image
KristynaK
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám bohužel nehty špatné, takže to pro mě znamená mít kraťounké a pokud možno nalakované nějakým "výživným" lakem... A lakuju, když vidím, že už mi kus odrostl, nebo že se loupe, a tak.. většinou tak jednou, někdy 2x týdně..ale nijak pravidelně

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené