arrow
profile_image
janinka604
od 7. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,pořád tu listuji,hledám a čtu,ale nikde jsem se nedočetla za jak dlouho se můžu plně hýbat po opce. Mám náročné zaměstnání,kde pořád něco nosím,i dost těžkého a jsem 12 hodin na nohou. Moc toužím po zvětšení. Jenže po opce musím být plně funkční a taky si myslím,že mě šéf déle jak 3 týdny doma nenechá. Dá se to stihnout? Mám tak vel.3 a chtěla bych aspoň 5. Chci mít velká prsa. Prosím poraďte mi,kdo máte zkušenosti..Díky všem.

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, měla jsem přesně 3 týdny dovolené, abych se dala do kupy a bohatě mi to stačilo, je pravda, že první dny po operaci jsem si myslela, že to nemůžu stihnout - problém bylo spláchnutí, otevření ledničky, dveří u auta, číštění zubů, potom následovalo vysávání. Po 3 týdnech jsem šla do práce a vůbec jsem nevěděla, že jsem byla někdy na operaci. Ale hodně to záleží, jak se člověk rychle zotavuje aj.

Ahoj, já mám taky náročné zaměstnáni a do práce jsem šla dva mesice po a uhnala jsem si tekutinu kolem implantatu! Chce to asi po dvou měsících začít pozvolna a nebo jsem zvláštní pripad!

arrow
profile_image
janinka604
od 7. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Sophia: A potom v práci jsi už fungovala úplně normálně?To jsi teda měla v pohodě.. Mám strach,že to potom v práci nezvládnu,nebo se mi to třeba pohne,nebo nějakej problém..Reaguji na 6svetla: No tak právě z toho mám strach.. No tak to teda nevím jak na to... To budu muset asi odložit na neurčito,těžko bych mohla být půl roku ze zaměstnání doma,a to by fakt nešlo...Ach jo.. Taky jsem někde četla že větší prsa se hojí ještě dýl,než menší...Je to tak?

Tělo ti samo rekne co můžeš a co ne! Jak říkáš velké se asi hojí hůře. Před jsem nemela nic a po 375 kulaté nízký profil vytvořil 4. Po dvou měsících pod svalem by jsi pozvolna měla začít zatěžovat ruce, ale pozvolna! Já jsem fakt dva mesice nic nedělala a pak sup do práce! Pohyb a jede se! Nic těžkého jsem teda nezvedala. Pak začlo kolem 3 mesice velké pichani , bolest ve spodní časti prsu! Oprava a byla tam voda! Co čert nechtěl infekce v jizve! Další oprava, kupodivu se to zahojílo, ale druhé prso v jizve pod prsem se mi implantát tlačil ven až se úplne jizva rozjela! 4 operace a implantáty jsou venku! Zřejmě moc velké na můj hrudník! Jsem ani ne týden po vyjmutí a pohled hrozny na hrudník kde byla krásná prsa! Do roku by mi měl doktor vložit menší! Tak uvidím zda se to povede a nebude nic vylézat ven! Rozhodne nikam ne pospíchej! Hlavně odpočívat! To se hojí nejlépe!

arrow
profile_image
janinka604
od 7. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na 6svetla: Pane jo... Tak to je mi líto,že máš takový komplikace,to je hrůza co tu popisuješ,to bych se asi zbláznila. Děkuju za cenné rady. Budu si to muset pořádně rozmyslet a vymyslet vhodnej termín,a dlouhé volno. Děkuji za info. A hlavně Ti přeju,ať se to na podruhé podaří bez komplikací a vše je v pořádku. Hodně štěstí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené