arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky,prosím o radu,jak na strupy,které drží na jizvách okolo prsního dvorce,připadá mi,že jakoby drží na nevstřebaných stehách,nebo to jsou možná i vnitřní stehy(průhledné nitky)používám řepík a pak kalciovku,ale podle vašich fotech jsem dost pozadu(přikládám foto),mám pořád vnitřní otoky a prsa jsou neforemná,budu vděčná za každý příspěvek.

arrow
profile_image
hrubka
od 10. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

sabadoška
Ahojky, já měla strupy taky, ne kolem dvorců, ale pod prsy v té velké jizvě, drželi dlouho pak najednou odpadly ani nevím jak, teď při kontrole mi zbytek stroupků odstranil sám primář, vzal pinzetu a bylo, pak to natřel betanidem a už je to v pohodě.Jinak prsa máš moc pěkný, vždyť to byla taky redukce jako hrom tak ještě musíš vydržet než splasknou neboj

arrow
Neprodává v Bazaru

Děkuji ti moc,právě jsem koukala tobě do profilu a srovnávala a připadám si v hojení moc pozadu ,ale máš pravdu,že mě upozorňovali,že se při ohromné redukci vše hojí déle.Tak snad budou někdy hezké

arrow
profile_image
hrubka
od 10. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Budouneboj, já to levé prso, co se mi hojilo hůř, jsem měla ze spodu takový sploštělí a teď už se to hezky vytvarovává, dám brzy novou fotečku pa

arrow
Neprodává v Bazaru

To ti přeju,já je mám celkově taky takový připosražený,snad se holky taky umoudřej a brzy se začnou tvarovat.Fotečku určitě dej.pa pa

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Stroupky ti odpadnou, nic se neboj, chce to čas...hlavně si je nerypkej sama, aby jsi pak neměla škaredé jizvy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dávám si na strupy řepíkové obklady,ale připadá mi,že pravě drží tam jak vyhnisávaj stehy,no nevím.Jinak děkuji za rady holky.

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Řepík je úžasná bylinka, to dávej, to pomůže na ty zlobivé stehy, já to měla na jednom místě taky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené