arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Líbí se mi nošení pásků přes tuniky, košile,...ale neumím to, nějak mi přijde, že žádnej pásek se mi nehodí na oblečení, koupila jsem si obyč šaty černy přestřiženy pod prsy a chtělo by to nějak oživit, ale nemužu najit vhodny pasek. Za 2) mám nově bílý pásek s kaminkovym srdíčkem a nevím na co s ním(neodhadla jsem dýlku a do kalhot přes boky ho nedám )
Nějaký rady? posílejte třeba vaše fotky

arrow
profile_image
Michalea
od 27. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nechceš sem dát fotku šatů? Jinak to nemusí být nutně pásek, třeba stuha by byla pěkná, nebo se můžeš vyřádit na doplňcích . Vkládám inspiraci z Lookbooku.

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Stuha mě napadla, že bych si něco spáchala doma
http://zkracovatko.cz/2L7RlN

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

právě jsem přemýšlela nějak tu tkanici odstranit a dát něco hezčího.

arrow
profile_image
Folk
od 15. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nejlepší je koupit si univerzální pásek co se hodí ke všemu, já mám v černé a hnědé z německé vero mody, bez aplikací na přezce a můžu je nosit jak pod prsy tak v pase. Výhodou je mít široký nebo teď se zase vrací tenký několikrát omotaný kolem pasu. Ve skříni mám i s výraznými přezkami, ale ty se jen tak k něčemu nehodí. Pásek má podtrhnout model i postavu nebo naopak zamaskovat nedostatky šikovným nařasením oblečení, pohraj si s tím.

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No právě, že mi přijde, že každej pásek co jsem si chtěla koupit měl něco špatně asi si kooupim lano a omotám se lanem Asi nezbyde nic jinyho než svoje outfity vzit do krámu tam se převlikat a zkoušet ruzny pasky

arrow
profile_image
Folk
od 15. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No pozor, provaz bude v létě celkem fajn doplněk Základ je černý, buď s gumou nebo copánkový bez dírek - můžeš ten bodec píchnout kam chceš, vyzkoušej si jak vypadá s přeskou vepředu i vzadu, vložila bych foto, ale jsem na mobilu, tak zkus si dát do googlu heslo pásek do pasu v cj, aj, nj a určitě se ti něco zalíbí. V ČR počítej s cenou kolem 4-5 stovek.

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

no tak za pásek 500 nedám, no možná v ty době až se to k nám dostane už budu v cizině ale tam už budou o rok dopředu mně právě vadí přesky celkově, prostě se mi to na mně přes oblečení nezdá, napadlo mě otočit pásek dozadu, ale přišlo mi to ujetý no asi něco vyhrabu u vietnamcu, posledni dobou maj hezčí doplnky než v krámě mi přijde

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!