arrow
profile_image
BabyV
od 2. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Dobrý večer přeji
nejprve chci upozornit že vím, že si takovými experimenty zničím vlasy a budu vypadat jak "blázen", ale o to tu nejde.
Mám polovinu hlavy červenou a půlku černou a mám v plánu to celé obarvit na modro (výraznou modrou, žádný odstín ani přeliv), ale nevím jak. Chtěla jsem to celé "stáhnout" na černo aby se to sjednotilo a poté vyperoxidovat a obarvit na modro, ale vím že si tím ty vlasy strašně zničím a je to komplikované a zdlouhavé. Nenapadá vás jiný způsob? Nemáte s něčím podobným zkušenosti? Přemýšlím o "konzultaci" v nějakém kadeřnictví kde by s tím mohli mít zkušenosti, takže popř. nevíte o něčem takovém? Děkuji za odpovědi.

momentln barva vlas

arrow
profile_image
koktalka
od 3. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě to je na konzultaci v kadeřnictví, protože červené pigmenty = potvory, dokáží pěkně zkazit výsledek. Sjednotit to na černou je dobrý krok, černou pak stáhnout - ideálně více kroky, nejít z černé na blond (a pokud spěchat, tak zvolit sakra dobré výrobky, které vlasy nezničí. My máme třeba v nabídce speci. odbarvovač, který vlasu dodává keratin a složky, které odchází s bar. pigmenty = výsledek je takový, že vlasy jsou odbarvené, ale zdravé - takže najít něco fakt dobrého, jinak budou vlasy na ostříhaní). A pak vybrat kvalitní barvy. Během toho všeho je třeba dbát na pravidla kolorometrie, aby z toho nevznikaly ošklivé barvy s různými odstíny atp.

Rozhodně bych šla ke kvalitní kadeřnici a volila pomalé kroky a nespěchala, vlasy se ti za to odvděčí

PS. Ted jsem ještě koukala na fotku a fakt bych doporučila jít pomalu a k odbarvení přidat i hloubkovou (a kvalitní) regenraci - dodá objem a posilní a "zocelí" vlasy

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené