arrow
profile_image
Tagyy
od 27. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
pročetla jsem si dost diskuzí na téma elegantní oblečení, i fotogalerie, i rady co mít jako základ šatníku atd., jenže ty rady jsou takové, že by člověk musel změnit šatník ze dne na den, a to já jako studentka střední školy (teď jdu do třetáku) si prostě nemůžu dovolit. Rodiče mi dávají každý měsíc 1000,- což je poměrně dost, ale víte jak je dnes všechno drahé a tak si nemůžu dovolit nakoupit za týden nový šatník . Samozřejmě jsem celé léto brigadničila, ale taky nic moc. Proto moje otázka zní, jak změnit POSTUPNĚ styl oblékání na elegantní? Moje oblečení je prostě obyč, tílko, džíny, tenisky, taška přes rameno a jdu a už mě to nebaví . Tak prosím o nějaké rady postupné změny stylu. Klidně i jak ste přešli na jiný styl Vy, prostě jakékoliv tipy. Popř. kde se dá nakoupit levně hezké oblečení. Děkuju

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ono pro začátek stačí pár doplňků-výraznější bižu, klobouček (fedora), sandálky, šálka, atd. Nemusíš mít hned nový celý šatník. A nezapomen, že hlavní je, aby se v tom cítila dobře

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jako prvni jsem si koupila elegantní kabát. Pak saka šaty. Klidne nakupuj kdyz uvidíš něco ve slevě. A postupne se ti to bude naplňovat. Nemusíš hned všechny věší vyhodit a koupit novy šatník .

arrow
profile_image
Tagyy
od 27. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na onsall: A kde prosímtě kupuješ sáčka? Šaty už budu kupovat až na příští sezonu, teď spíš už budu hledat oblečení na chladnější dny.

arrow
profile_image
Tagyy
od 27. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A ještě by mě zajímalo, na jakých botkách začít, když nechci tenisky, ale zaroveň abych to mohla nosit i ke kalhotům, kabátkům atd., napadli me třeba oxfordky..

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tagyy: zara, H&M- ty mám nejraději. Dále Lindex, Orsay, ale někdy se dá najít i v New Yorkeru. Nebo i Mango, M&S, Reserved.
Jinak rada se inspirují na Polyvore.

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tagyy: oxfordky jsou super hlavně je to věc která se muže nosím ke kalhotum ale i dlouhe sukni nebo kratasum.

arrow
profile_image
Tagyy
od 27. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji onsall: H&M- ty mám nejraději. Dále Lindex, Orsay, ale někdy se dá najít i v New Yorkeru. Nebo i Mango, M&S, Reserved.

Snad narazím na slevy Příští týden vyrazím a snad něco pořídím .

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tagyy: Já jsem začala topama a různýma halenkama.Dřív jsem chodila sportovně oblékaná,tílka a trika hlavně.Koupila jsem si ze startu halenku,pak k ní doplnila třeba boty,prve nosila ke kalhotům a pak doplnila třeba sukně.Jde to postupně.Pak třeba nějaký ten doplněk a ono se to pomalu nastřádá,že pak jen kombinuješ a dokupuješ.

arrow
profile_image
Tagyy
od 27. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: Na halenky pod 700,- bohužel nemůžu narazit .

Budu muset nějak pohledat no . Přemýšlela jsem i zda se nevyplatí nakupy v německu, ale nevím jestli v obchodech v nemecku (HaM, NY,CaA,Mango) nebudou ceny stejné jako v Čr, nevíte?

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tagyy: do ciziny se vyplatí za slevama a rozdhodne je tam větší vyber.

arrow
profile_image
Tagyy
od 27. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na onsall: Mám možnost tam jet nějak druhý týden v září, myslíš, že ještě neco bude?

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tagyy: zkusit to můžeš. I kdyby určitě tam najdeš věci kte u nás nebudou k sehnání.

arrow
profile_image
Tagyy
od 27. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na onsall: Tenhle týden mrknu tady v Čr a kdyžtak zkusim to Německo .

arrow
profile_image
Tagyy
od 27. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji La Vie Est Belle: A začít postupně

To právě myslím .. Já se v košilích taky moc necítím, pořád mi lezou nahoru a tak . Po špercích se podívám, to určitě .

Holky děkuju za rady, budu ráda za další

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené